Największą zaletą firmy kurierskiej Delta jest jej rodzinny charakter oraz zindywidualizowane podejście do klienta. Choć na rynku funkcjonuje od siedemnastu lat, szybko zdobyła ważną pozycję na rynku przede wszystkim dzięki dostosowanym do potrzeb usługom. W całej Polsce rozlokowanych jest trzydzieści pięć oddziałów Delta kurier i przedstawicielstwa, które dbają o to, by przesyłki zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych docierały na czas.

Kurier Delta dokłada wszelkich starań, by przesyłki znalazły się do odbiorców szybko i w nienaruszonym stanie. Szczególnych starań wymagają paczki zawierające delikatne towary takie jak na przykład szklane butelki. Poza tym Delta kurier przesyłki ponadgabarytowe i niestandardowe przewozi bez najmniejszych kłopotów.

Na terenie Polski kurier Delta doręcza małe przesyłki do 31,5 kg w ciągu 24 godzin. Terminy dostawy oraz ceny tych międzynarodowych są oczywiście zależnie od miejsca, do którego wysyłamy. Najczęściej klienci z opcji dodatkowych wybierają zwrot dokumentów czy też doręczenie o konkretnej godzinie lub w dni wolne od pracy. Można również dodatkowo ubezpieczyć paczkę.

Poza wspomnianą wyżej opcją dostarczania przesyłek szczególnie delikatnych lub o nietypowych kształtach Delta kurier przewozi również ubrania na wieszakach, co zapewnia ich idealny stan oraz zapewnia inne nietypowe usługi takie jak dowóz kwiatów czy też zakupów. Takie opcje dostępne są w ramach przesyłek miejskich Delta. W Warszawie paczka do jednego kilograma jest dostarczana w przeciągu 5 godzin.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów kurier Delta organizuje akcje promocyjne, przygotowuje paczki okolicznościowe czy też katalogi, które następnie są dostarczane do klientów, a to znacznie ułatwia inne działania firm.

Sprawdź, jak wysyłać tanio dzięki kurierowi Delta i zobacz ofertę brokerów kuriera Delta.

 

Strona internetowa Delta Kuriera: www.deltakurier.pl