Broker kurierski Boxfox.pl

Serwis kurierski Boxfox.pl to tanie i szybkie usługi kurierskie dla klientów indywidualnych i biznesowych. Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w tanich przesyłkach zagranicznych do krajów UE. Przesyłki nadawane za pośrednictwem Boxfox.pl są ubezpieczone w cenie kosztów wysyłki. Doręczenia przesyłek są terminowe.

Box Fox logo brokera kurierskiego

Boxfox.pl opinie

Boxfox.pl od klientów otrzymał już ponad 1 000 pozytywnych opinii na Opineo.pl, co daje średnią 4,9. Wynika to z faktu że jakość wykonywanych usług jest na najwyższym poziomie. Warto podkreślić również świetny kontakt Boxfox.pl z Użytkownikami Serwisu. Boxfox.pl uczestniczy w programie słucham swoich klientów, w ostatnim czasie Boxfox.pl otrzymał wyróżnienie – srebrną odznakę.

Boxfox.pl jest jednym z najlepiej ocenianych serwisów przez Klientów w Polsce.

Typy przesyłek:
  • Paczka
Udogodnienia:
  • Poradnik
  • Cennik dla firm
  • Kontakt z infolinią
  • Monitoring przesyłek
  • Usługa „door to door”

Boxfox.pl oferta

Oferta Boxfox.pl jest skierowana zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Firmy otrzymują od Boxfox.pl specjalny cennik dedykowany dla biznesu. Dla sektora e-commerce optymalizacja kosztów wysyłki jest bardzo istotna. Operator współpracuje z Przewoźnikiem GLS. Warto podkreślić, że w Boxfox.pl nie jest wymagane podpisywanie umów – z takich ułatwień najczęściej korzystają małe i średnie firmy. Użytkownik zalogowany otrzymuje dostęp do Panelu Klienta, który jest intuicyjny i pozwala budować książkę adresową/wprowadzać szablony zamówień/doładowania konta(PrePaid).

Boxfox.pl – jak nadać przesyłkę?

Nadanie paczki w Boxfox.pl jest bardzo proste. Całe zamówienie należy złożyć w intuicyjnej zakładce „zamów kuriera”. W dedykowane miejsca należy wprowadzić: wagę i wymiary przesyłki, dane adresowe oraz informacje dodatkowe. Każdy Użytkownik może również na pierwszej stronie szybko skorzystać z kalkulatora wyceny. Podane ceny zawierają: wydruk etykiet, opłatę paliwową i drogową.

Boxfox.pl kontakt

W Boxfox.pl bardzo sprawnie działa biuro obsługi klienta. Każdy klient jest traktowany w sposób szczególny. Każde zapytanie, problem rozwiązywany indywidualnie. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

Obsługiwane firmy kurierskie:

Logo GLS Kurier

Boxfox.pl kontakt

Boxfox.pl
JK Solutions Krzysztof Obrał 

Gdów 887,
32 – 420 Gdów

Adres e-mail Boxfox.pl:
[email protected]

Numery telefonów infolinii Boxfox.pl:
Tel. +48 533 446 865

Godziny pracy infolinia Boxfox.pl:
Pn – Pt w godz: 10.00 – 14.00

 

strona internetowa brokera kurierskiego boxfox