Inpost Kurier

Charakterystyczny żółty logotyp dla klientów kuriera InPost jest synonimem doskonałej jakości świadczonych usług oraz bardzo atrakcyjnych cen. Z oferty korzystają szczególnie przedsiębiorcy branży e-commerce oraz użytkownicy popularnych serwisów aukcyjnych. Kurier InPost to największy polski operator logistyczny, który dzięki doskonale przygotowanemu zapleczu techniczno-logistycznemu rzetelnie i szybko dostarcza mniejsze oraz większe przesyłki zarówno biznesowe, jak i te od klientów indywidualnych.

W standardowej opcji kurier InPost doręcza przesyłkę odbiorcy i pobiera pobranie za paczkę, o ile ta opcja płatności została wybrana. Co istotne, ta opcja jest realizowana również przez płatności kartą, a na pieniądze nadawca czeka do 5 dni. W tej ofercie konieczne jest również dodatkowe ubezpieczenie przesyłki do wysokości wartości pobrania. Poza tym klienci kuriera InPost w wariantach dodatkowych mogą również korzystać ze zwrotu dokumentów, informacji o kolejnych etapach doręczania przesyłanych na telefon bądź mail, dostawy w sobotę czy też o wyznaczonej godzinie.

Kurier InPost swoją ofertę kieruje przede wszystkim do klientów, którzy akceptują dostawy w późnych godzinach wieczornych. W ten sposób można nadać przesyłki krajowe o wadze do 50 kilogramów lub międzynarodowe do 25 kg. Niewykraczające poza standardowe wymiary. Kurier InPost odbiera przesyłki pięć dni w tygodniu do godziny 17. W jak najkrótszym czasie zostaną one doręczone do odbiorców lub za ich zgodą do najbliższego Punktu Obsługi Klienta InPost. Poza tym zawsze mamy możliwość przekierowania paczki do Paczkomatu lub sąsiada. To wygodna opcja zarówno dla tych, którzy mogą czekać na przewoźnika, jak i tych, którzy lubią odbierać przesyłki w dogodnym dla siebie terminie i z wyznaczonego miejsca.

Kurier InPost doręcza przesyłki standardowo od poniedziałku do piątku. W opcji dodatkowej można zamówić dostawę również w sobotę. Jest to usługa płatna i realizowana tylko w dużych miastach.

Klienci branży e-commerce mają również możliwość łatwego i bezpłatnego zwrotu towarów do sklepu internetowego. Dzięki kurierom InPost cały szereg usług posprzedażowych można bardzo sprawnie przeprowadzić. Dlatego właśnie to najchętniej wybierany przewoźnik przez branżę e-commerce.

Zobacz, jak wysyłać tanio z kurierem InPost, sprawdź ofertę brokerów InPost.

Strona internetowa InPost Kurier: twoj.inpost.pl

Ceny usług dodatkowych kuriera InPost

 Reklama 

Szybkie zamawianie kuriera

Przesyłka

Usługi dodatkowe