Kurier Geis

Kurier Geis Logo
Niezależnie do tego, czy poszukujesz oferty na transport czy też na przeprowadzenie wymagających procesów logistycznych, firma kurierska Geis może okazać się pomocna. Markę Geis w Polsce tworzą w zasadzie dwa podmioty. Geis Parcel PL Sp. z o. o. odpowiada za usługi kurierskie oraz Geis Point. Natomiast Geis PL Sp. z o. o. to wysyłki paletowe, usługi logistyczne i te związane z pakowaniem. Polskie spółki wchodzą w skład międzynarodowego podmiotu świadczącego usługi w zakresie logistyki. Współpraca w ramach sieci kooperantów umożliwia kompleksową realizację zleceń i tym firma bardzo się szczyci.

Oferta firmy obejmuje m.in. usługi kurierskie, magazynowe, transport paczek oraz palet, całopojazdowe przewozy towarów, usługi e-commerce dla sklepów internetowych, produkcję opakowań i ich dostarczanie. Oferta firmy w zakresie produkcji opakowań jest o tyle istotna, że firma stara się tym samym pomóc klientom zminimalizować możliwość ewentualnego uszkodzenia transportowanych produktów. Zlecenia transportowe Geis realizowane są również drogą lotniczą oraz morską.

Kurier Geis dużo uwagi poświęca wykorzystaniu nowoczesnych technologii, ale również trosce o pracowników. Firma posiada aż 36 lokalizacji, w których zatrudnionych jest ponad 900 osób, dbających o najwyższą jakość usług.

Na stronie internetowej dostępna jest możliwość śledzenia przesyłki Geis. Niezbędne jest jedynie podanie numeru przesyłki i w ten sposób można od razu dowiedzieć się, gdzie znajduje się nasza paczka. Z kolei infolinia Geis dostępna jest od godziny 8.00 do godziny 17.00.

Firma dysponuje ponadto siecią punktów, w których klienci mogą odebrać oczekiwaną paczkę. Usługa ta nosi, wspomnianą już wyżej, nazwę Geis Point.

Szybkie i tanie wysyłki kurierem Geis zapewnia oferta brokerów Geis.

Przydatne linki kuriera Geis

Czy wiesz, że korzystając ze specjalnie przygotowanych formularzy kuriera Geis możesz:

Dział Obsługi Klienta Geis

Przesyłka kurierska
Tel: +48 22 212 28 00
E-mail: [email protected]

Przesyłki paletowe
Tel: +48 22 212 28 00
E-mail: [email protected]

Transport całopojazdowy
Tel: +48 22 212 28 00
E-mail: [email protected]

Zamówienia do wybranego oddziału wysyłaj na: [email protected]

 Reklama 

Szybkie zamawianie kuriera

Przesyłka

Usługi dodatkowe