Kurier Geodis

Geodis logo

Kurier Geodisto rozpoznawalny przewoźnik na rynku światowym. Ta firma logistyczna może pochwalić się bogatym doświadczeniem w pięciu kluczowych obszarach – optymalizacji łańcucha dostaw, spedycji, logistyki kontraktowej, dystrybucji i ekspresowych przesyłek oraz transportu drogowego. Tym samym wspiera klientów w rozmaitych działaniach. Marka dostarcza innowacyjne, kompleksowe i dostosowane do konkretnych potrzeb rozwiązania logistyczne, co przyczynia się do optymalizacji wyników, konkurencyjności firmy i do ochrony środowiska w ramach planowanych łańcuchów dostaw. Geodis kurier obsługuje 60 krajów oraz współpracuje z partnerami w 168 państwach. Zajmuje siódme miejsce na świecie i w Europie w dziedzinie zarządzania, a we Francji jest liderem w dziedzinie dystrybucji oraz ekspresowych dostaw. Sukces zawdzięcza zaangażowanym pracownikom, rozwiniętej infrastrukturze, nowoczesnym systemom informatycznym, a także najwyższej jakości usługom.

Oferta kuriera Geodis

Kurier Geodis transport realizuje różnymi środkami: morskimi, powietrznymi, drogowymi i kolejowymi. Tym samym jest w stanie dopasować narzędzia i optymalizować spedycję pod względem czasu, kosztów i wpływu na środowisko, niezależnie od miejsca wysyłki oraz docelowego punktu dostawy. Jest także wsparciem w procedurach celnych. Z drugiej strony funkcjonalna opcja Geodis tracking/śledzenie pozwala klientom sprawdzać w czasie rzeczywistym, że znajduje się przesyłka bądź paleta. Logistyczny gigant oferuje także usługi związane z magazynowaniem, zarządzaniem centrami dystrybucyjnymi oraz dostawami na linie produkcyjne.

Geodis jest liderem w dziedzinie dystrybucji i usług ekspresowych. Jest w stanie dostarczyć paczki i palety w ciągu 24 – 48 godzin na obszarze całego kontynentu. Kurier wyspecjalizował się w doręczeniach do odbiorców końcowych. Transport drogowy obsługuje przemysł chemiczny, motoryzacyjny i dystrybucja masowa, a Geodis śledzenie udostępnia w funkcjonalnych narzędziach online. Firma doskonale wie, że każda branża ma swoje unikalne potrzeby logistyczne. Dlatego spersonalizowane rozwiązania dla każdego klienta są tak istotne. Bardzo łatwo można znaleźć operatora na terenie kraju. Wystarczy wpisać na przykład Geodis Polska, by otrzymać listę punktów, magazynów, partnerów.

Paczki i koperty krajowe

Usługa standardowa to korzystne cenowo rozwiązanie w zakresie wysyłek krajowych. Oprócz standardowego, jednodniowego czasu doręczenia, usługa DPD CLASSIC obejmuje ubezpieczenie do kwoty 1000 zł, dwie próby dostarczenia przesyłki oraz informację o doręczeniu dostępną online. Istnieje również możliwość zamówienia wielu opcji dodatkowych.

Palety krajowe

Standardowa paleta krajowa o masie maksylamnlej do 700 kg, wymiarach podstawy palety – 80 cm x 120 cm
i wysokości ładunku (razem z paletą) 180 cm.

Paczki i koperty zagraniczne

Przesyłki DPD CLASSIC docierają do odbiorców w 30 krajach Europy w ciągu 2 – 5 dni. DPD zapewnia ich sprawne wysłanie, a także możliwość sprawdzania statusu przesyłki online. Dodatkowe opcje dostosowane do potrzeb gwarantują najlepszy dobór rozwiązań w zakresie międzynarodowych usług przewozowych.

Palety zagraniczne

DPD MAX – Palety to międzynarodowe wysyłki paletowe realizowane przy współpracy z Palletways specjalizującą się w dystrybucji palet. Dzięki temu klienci kuriera DPD mogą szybko i niezawodnie wysyłać palety do odbiorców w największych krajach europejskich. Szeroki zakres usług gwarantuje wybór najlepszych rozwiązań w zakresie wysyłki.

 Reklama 

Szybkie zamawianie kuriera

Przesyłka

Usługi dodatkowe