Kurier Pall-ex

kurier Pall-Ex logo

Kurier Pall-Ex specjalizuje się w transporcie palet standardowych i przemysłowych różnej wielkości. Poza tym bez problemu przewozi również odpowiednio przygotowane przesyłki niestandardowe, które wykraczają poza zalecane kształty, wagę czy wymiary. Tego typu ładunki dostarczane są również  na drewnianych lub wykonanych z tworzyw sztucznych podstawach. Ułatwiają one załadunek, rozładunek, a także stabilizują przesyłkę, dbając o jej bezpieczeństwo. Pall-Ex palety dostarcza na terenie całej Europy. W Polsce przewoźnik działa od 2017 roku, a gęsta sieć oddziałów  sprawia, że transport jest szybki, sprawny i realizowany zgodnie z potrzebami klientów.

Pall-Ex kurier realizuje zlecenia klientów indywidualnych i firm z różnych sektorów. Stale inwestuje w dostępność usług oraz modernizuje zarówno profesjonalną flotę aut oraz systemy logistyczne. Dzięki temu cieszy się bardzo dobrą opinią. Pall-Ex to konkurencyjna na rynku marka, która wyróżnia się atrakcyjnymi cenami oraz usługami na najwyższym poziomie.

Depoty Pall-Ex rozmieszczone są w strategicznych miejscach Polski. Dzięki temu transport przesyłek jest szybki i tani. Codziennie palety oraz półpalety dostarczane są do głównego hubu, który znajduje się w Skierniewicach. Tam są rozdzielane i trafiają do odbiorców. Przez centralny magazyn Pall-Ex przechodzi codziennie tysiące palet i przesyłek niestandardowych. Każda z nich jest obsługiwana z należytą starannością.

Cena Pall-Ex uzależniona jest przede wszystkim od wagi i wymiarów przesyłki. Poza tym ze względu na specyfikę funkcjonowania przewoźnika w kalkulacji bierze się również pod uwagę odległość, jaką paleta musi pokonać od nadawcy i odbiorcy. W przypadku przesyłek niestandardowych i dużych warto poprosić o indywidualną wycenę Pall-Ex.

Paleta Pall-Ex musi być zapakowana zgodnie z zaleceniami przewoźnika, co gwarantuje jej tak ważną stabilizację oraz bezpieczeństwo na każdym etapie transportu. Nie wolno przy tym nadawać towarów zabronionych  transporcie na mocy krajowych i międzynarodowych przepisów oraz wytycznych kuriera. W przypadku pytań i wątpliwości warto skontaktować się z Pall-Ex, wykorzystując formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Działa również magazyn centralny oraz oddziały i bez problemu można zadzwonić lub wysłać mail. Klienci chętnie korzystają również z modułu śledzenia przesyłek Pall-Ex. Pozwala on sprawdzić, gdzie aktualnie jest paleta i jaki jest jej prognozowany termin doręczania do odbiorcy.

 Reklama 

Szybkie zamawianie kuriera

Przesyłka

Usługi dodatkowe