Kurier RABEN

Stale rozwijająca sieć swoich usług na terenie Polski Grupa Raben stawia przede wszystkim na wdrożenia nowoczesnych technologii oraz budowanie nowych połączeń logistycznych. To holenderskie przedsiębiorstwo, które rozpoczęło swoją działalność w latach trzydziestych ubiegłego stulecia działa prężnie w dwunastu krajach europejskich, a systematyczny wzrost liczby przesyłanych towarów biznesowych sprawia, że firma może inwestować, by doręczać paczki szybko i rzetelnie w trosce o najwyższe standardy usług.

Rodzinna firma Raben kurier dopasowuje swoją ofertę do wymagań rynku oraz potrzeb współczesnych klientów. Dzięki tej elastyczności doskonale wpisuje się w system szybkich przewozów oraz skomplikowanych operacji logistycznych. Grupa prawie 10 000 pracowników codziennie dba o bezpieczeństwo powierzonych paczek, a 130 oddziałów lokalnych pozwala na szybkie działania transportowe. Blisko 7000 samochodów tworzących profesjonalną flotę kuriera Raben rozwozi po Polsce, Europie i świecie szereg różnego rodzaju przesyłek, stawiając na terminowość, bezpieczeństwo oraz realizację oczekiwań odbiorców. Grupa Raben tracking to również szereg certyfikatów potwierdzających najwyższe standardy usług oraz szczególną troskę o środowisko naturalne. Ogromne magazyny pozwalają również na przechowywanie różnego rodzaju przesyłek i produktów.

Kurier Raben to jeden z najpewniejszych partnerów biznesowych, który jest doskonałym wyborem dla wszystkich tych, którzy poważnie myślą o działalności własnej firmy i udanej współpracy z kontrahentami. Dzięki intuicyjnemu systemowi zamawiania kuriera Raben po zalogowaniu się mamy możliwość korzystania z różnych usług Grupy oraz do zarządzania przesyłkami. Najpopularniejszy jest moduł śledzenia paczki Raben, dzięki któremu doskonale wiemy, gdzie znajduje się towar lub też dokumenty.

Grupa Raben dla klientów biznesowych przygotowuje dostosowane do potrzeb oferty, a tym samym odpowiada na indywidualne potrzeby dużych firm oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Jeśli chcesz wysyłać tanio z kurierem Raben, sprawdź ofertę brokerów Raben.

Strona internetowa kuriera RABEN: polska.raben-group.com

 Reklama 

Szybkie zamawianie kuriera

Przesyłka

Usługi dodatkowe