Paczkomaty Inpost

Kurier InPost jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych przewoźników na rynku. Swoją wysoką pozycję ten polski niezależny operator zawdzięcza przede wszystkim rozwojowi branży e-commerce oraz serwisów aukcyjnych. InPost kurier świadczy swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, a dzięki dostosowywaniu opcji do wymagań rynku stale rozbudowuje swoją sieć paczkomatów oraz transportu drogowego.

InPost paczkomaty korzysta przede wszystkim z doskonałego zaplecza technologiczno-logistycznego i dzięki temu obsługuje klientów z całej Polski zarówno w obsłudze listów i paczek adresowych, jak i bezadresowych. Z tej drugiej opcji najczęściej korzystają sklepy internetowe, a charakterystyczne paczkomaty InPost pojawiają się w kolejnych miastach i miasteczkach. Ich przewagą jest to, że klient sam decyduje, kiedy nada lub odbierze przesyłkę.

Najpopularniejszym sposobem nadawania i odbierania przesyłek są Paczkomaty InPost. To największa sieć punktów, które są czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Intuicyjny panel sterowania oraz czytnik kodów QR sprawiają, że zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni chętnie korzystają z tego sposobu doręczania przesyłek. To również bardzo tania opcja i niezwykle konkurencyjna.

Innowacyjne usługi kuriera to możliwość dostawy pod wskazany adres lub też odbioru w wybranym paczkomacie InPost. To również doskonała alternatywa dla klientów, którzy akceptują dostawy w późnych godzinach wieczornych. Gdy klient w danym momencie nie może odebrać paczki, zostanie ona przekierowana do paczkomatu InPost, Punktu Odbioru Paczek lub do sąsiada. Oprócz tego duża ilość opcji dodatkowych pozwala spersonalizować wysyłkę. Całą drogę przesyłki od nadawcy do odbiorcy można śledzić na intuicyjnym panelu.

Jeśli chcesz wysyłać tanio z paczkomatami InPost, porównaj ofertę brokerów paczkomatów InPost.

Strona internetowa Paczkomatów Inpost: twoj.inpost.pl

 Reklama 

Szybkie zamawianie kuriera

Przesyłka

Usługi dodatkowe