Klienci, którzy szukają najlepszych przewoźników na terenie całej Europy, mogą już korzystać z pierwszego portalu, który pozwala szybko i bez problemów zamówić ekspresowy, opłacalny oraz dopasowany do indywidualnych potrzeb transport. Z tej opcji chętnie mniejsze i większe firmy z różnych sektorów.

Szybkie oraz sprawne doręczenia dla wielu klientów są niezwykle ważnymi aspektami przy wyborze najlepszego przewoźnika. Dzięki temu można oszczędzać czas oraz zapewnić nieprzerwany łańcuch dostaw oraz pewność, że ładunek dotrze pod wskazany adres. By wysłać przesyłkę, należy wypełnić prosty formularz. Na podstawie wprowadzonych danych zostaną przedstawione oferty odpowiednich transportów. Intuicyjny interfejs, automatyzacja procesów, dostęp do najlepszych firm doświadczonych w transporcie międzynarodowym to zalety nowoczesnego portalu. Wystarczy założyć bezpłatne konto, aby korzystać z wyjątkowych i sprawdzonych ofert.

Portal skoncentrowany na transporcie międzynarodowym pozwala szybko znaleźć firmę przewozową, która odpowie na potrzeby. Dzięki temu można bez problemu dostarczyć ładunki czy przewieźć ludzi z miejsca A do punktu B, nie generując opóźnień, nie tracąc renomy. Firmy transportowe gwarantują, że każde zlecenie jest realizowane z należytą starannością, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. I zamiast poszukiwać przewoźnika, warto skorzystać ze sprawdzonych metod. Dzięki temu nie zaskoczy nas cena, negatywne opinie lub brak terminów. Shipplace.eu to jedyny portal logistyczny, na którym w kilka minut można zarezerwować transport ekspresowy JUST IN TIME na terenie całej Europy. To idealna usługa dla małych firm oraz dużych przedsiębiorstw z różnych sektorów takich jak na przykład produkty szybkiej potrzeby, elektronika czy motoryzacja. Zlecenia są realizowane przez partnerskie i sprawdzone firmy transportowe.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz zrozumienie potrzeb logistycznych małych i dużych firm sprawiają, że portal jest miejscem skrojonym na miarę i znacznie oszczędza czas, pieniądze oraz nerwy. W intuicyjny dostępny na stronie internetowej formularz wystarczy wpisać takie dane jak adres nadania i doręczenia oraz typ ładunku oraz jego wymiary. Na tej podstawie zaproponowany zostanie optymalny pojazd, cena oraz termin realizacji zlecenia. Wystarczy wybrać najlepsze opcje, zapłacić i czekać na przyjazd przewoźnika. Trasę ładunku można monitorować z poziomu swojego konta. Portal pozwala na zamówienie transportu przesyłek niemalże w całej Europie – od wybrzeża portugalskiego po Estonię oraz od Skandynawii po Bułgarię. Bez problemu można więc zamówić zarówno pojedynczą trasę, jak i nieco bardziej skomplikowany transport.

Załóż bezpłatne konto i sprawdź, jak działa Shipplace.eu!