Klienci chętnie wybierają usługi kuriera DPD, ponieważ oferta przewoźnika odpowiada na potrzeby współczesnych odbiorców. Zarówno intuicyjny panel, jak i atrakcyjne ceny oraz cały szereg opcji dodatkowych sprawiają, że kurier DPD jest liderem na rynku. Takie działania oczywiście wspiera rozwinięta baza logistyczna i transportowa. Najczęściej po oferty znanych przewoźników sięgają ci, którzy stawiają na wygodne rozwiązanie – paczka jest dostarczana pod wskazany adres. Bardzo często można również wybrać doręczenie konkretnego dnia o wskazanej godzinie. To oferta wybierana przez tych wszystkich, którzy nie lubią korzystać z paczkomatów lub odbioru w punkcie czy też nie mają takiej możliwości. Zamówienie kuriera DPD na konkretną godzinę sprawia, że nie trzeba cały dzień na niego oczekiwać.

Jak zamówić kuriera DPD na godzinę?

Doręczenie przesyłki jest przede wszystkim związane z godziną jej nadania, czyli wypełnienia formularza na stronie internetowej i tym samym zamówienia kuriera. Poza tym niezwykle istotna będzie odległość, jaką paczka musi przebyć od nadawcy do odbiorcy. Przy wypełnieniu formularza wstępnie poznajemy szacowany czas doręczenia przesyłki przez kuriera DPD, a w niektórych przypadkach można również skorzystać z opcji dostawy na godzinę. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią swój czas.

W jakich godzinach kurier DPD dostarcza paczki?

Standardowo kurier DPD rozwozi paczki w godzinach 8.00-18.00 w dni robocze. Gdy wybieramy opcję dostawy na godzinę, to przesyłka zostanie dostarczona następnego dnia roboczego o wybranej godzinie w przedziale 10.30-16.00 lub 18.00-8.00. Poza tym można skorzystać również z opcji doręczenia paczki do 9.30 lub do 12.00. Poza tym Kurier DPD dostarczy również przesyłkę na podstawie konkretnych uzgodnień z klientem. Warto zaznaczyć, że te opcje są dodatkowo płatne i nie każdy oddział DPD je realizuje.

 

Zobacz oferty brokerów i wysyłaj tak jak potrzebujesz.