Firma logistyczna Pallex zajmuje się transportem przesyłek paletowych. Oferuje szybką i skuteczną dostawę nawet na trudno dostępnych obszarach. Marka zapewnia także bezpłatne ubezpieczenie dla wszystkich przesyłek oraz szczególną troskę o odpowiednie zabezpieczenie ładunku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży logistycznej kurier Pallex cieszy się uznaniem w transporcie krajowym i międzynarodowym. Firma specjalizuje się w transporcie palet i dużych, ciężkich towarów. Klienci doceniają również moduł śledzenia trasy przesyłki w czasie rzeczywistym.

Oferta kuriera Pallex

Pallex to marka logistyczna, która rozpoczęła swoją działalność w Wielkiej Brytanii w 1996 roku. Obecnie działa na terenie Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Rumunii, Bułgarii oraz w krajach Beneluksu. Firma ta jest liderem w branży i codziennie przewozi prawie 30 000 palet. Pallex w Polsce realizuje usługi od 2017 roku i ma 29 oddziałów na terenie kraju. Dobrze zaplanowana sieć pozwala na dostarczanie palet w ciągu 36 godzin od nadania. Kurier Pallex bez problemu dostarcza palety na podstawie euro oraz przewozi przesyłki wielopaletowe. Dodatkowo można również nadawać półpalety o wymiarach 60 × 80 cm oraz podstawy przemysłowe o wymiarach 120 × 100 cm oraz 120 × 120 cm.

Kurier Pallex dokłada starań, aby odbierać palety w terminie do 48 godzin. Warto pamiętać, że nadawca może w ramach jednej przesyłki nadać maksymalnie 10 miejsc paletowych o wadze do 6000 kg. Po tego typu ładunek przyjeżdża kurier specjalnym samochodem, więc należy przygotować mu odpowiednio miejsce. Warunki odbioru i dostawy muszą sprzyjać doręczeniu. Auta paletowe Pallex wyposażone są w windy o maksymalnym udźwigu do 1000 kg. Jeśli wysyła się cięższe przesyłki, obowiązek załadunku leży po stronie nadawcy, a za rozładunek odpowiedzialny jest odbiorca, chyba że na miejscu nadania oraz doręczenia dostępne są rampy. Pallex palety przewozi o maksymalnej wysokości 220 centymetrów i ubezpiecza ładunek do kwoty 3000 zł. W cenę usługi wliczona jest opłata drogowa i paliwa. Warto pamiętać o tym, że oferta kuriera jest dostępna tylko dla firm.

Wyślij paletę kurierem Pallex!