Kurier InPost to jeden z najpopularniejszych przewoźników. Szeroka paleta usług oraz możliwość precyzyjnego doboru różnych opcji sprawiają, że i klienci indywidualni, i firmy korzystają zarówno z możliwości wysyłania dokumentów, jak i mniejszych czy większych paczek. W standardzie kurier InPost gwarantuje intuicyjną obsługę w formularzu elektronicznym oraz dużą liczbę punktów nadania przesyłek lub czynnych całodobowo pakietów. Poza tym bezpłatnie można śledzić przesyłkę w Managerze Paczek lub na stronie internetowej. W ofercie InPost znaleźć można również szereg opcji dodatkowych, a jedną z najpopularniejszych jest ubezpieczenie przesyłki do określonej wartości. Poza tym klienci często wybierają usługę odbioru paczki przez kuriera a także pobranie, które jest szczególnie wygodne przy zakupach w sklepach internetowych. Poza tym kurier InPost dostarcza przesyłki do określonej przez nadawcę godziny następnego dnia roboczego w zależności od pory nadania oraz jej wagi.

Cennik usług dodatkowych ze strony Kuriera InPost z dnia 30.04.2019

Usługi dodatkoweCena nettoOpis
COD pobranie przez kuriera5,00 złMaksymalna wartość pobrania: 5 000 zł
Serwis SMS3,00 złPrzesłanie do Odbiorcy informacji SMS o kolejnych etapach procesu doręczenia przesyłki.
Serwis e-mail1,00 złPrzesłanie do Odbiorcy wiadomości e-mail z informacją o kolejnych etapach procesu doręczenia przesyłki.
Zwrot dokumentów do Nadawcy12,00 złZwrot potwierdzonych (pieczątką i/lub podpisem) dokumentów dołączonych do przesyłki w terminie do 5 dni roboczych, licząc od następnego dnia po doręczeniu.
Doręczenie sobota15,00 złDoręczenie przesyłek w sobotę. Usługa realizowana tylko dla przesyłek nadanych w piątek do miast z oddziałami sieci kurierskiej InPost.
Doręczenie przesyłki na godzinę40,00 złDoręczenie przesyłki w dni robocze do określonej przez Nadawcę pełnej godziny. Doręczenie realizowane jest tylko dla godzin pomiędzy 10:00 a 17:00 w przedziale czasowym do 30 minut przed wyznaczona godziną.
Doręczenie przesyłki w godzinach pomiędzy 17:00 a 20:0020,00 złDoręczenie przesyłki do Odbiorcy w dni robocze w godzinach wieczornych pomiędzy 17:00 a 20:00, dostępna dla wszystkich miejscowości w Polsce.
Ekspress drogowy do 30 kg2,00 złUsługa dodatkowa dla przesyłek do 30 kg. Opłata jest naliczana za każdy kilometr.
Ekspress drogowy do 50 kg2,50 złUsługa dodatkowa dla przesyłek do 50 kg. Opłata jest naliczana za każdy kilometr.
Ubezpieczenie przesyłki do 5 000 zł1,50 złUsługa dostępna w serwisie lokalnym i krajowym, realizowana dla przesyłek kurierskich zawierających towary handlowe lub przedmioty wartościowe o maksymalnej wartości do 5 000 zł brutto.
Ubezpieczenie przesyłki do 10 000 zł2,09 złUsługa dostępna w serwisie lokalnym i krajowym, realizowana dla przesyłek kurierskich zawierających towary handlowe lub przedmioty wartościowe o maksymalnej wartości do 10 000 zł brutto.
Ubezpieczenie przesyłki do 20 000 zł2,44 złUsługa dostępna w serwisie lokalnym i krajowym, realizowana dla przesyłek kurierskich zawierających towary handlowe lub przedmioty wartościowe o maksymalnej wartości do 20 000 zł brutto.
Ubezpieczenie przesyłki do 50 000 zł5,00 złUsługa dostępna w serwisie lokalnym i krajowym, realizowana dla przesyłek kurierskich zawierających towary handlowe lub przedmioty wartościowe o maksymalnej wartości do 50 000 zł brutto.
Ubezpieczenie przesyłki do 100 000 zł0,1% od wartościUsługa dostępna w serwisie lokalnym i krajowym, realizowana dla przesyłek kurierskich zawierających towary handlowe lub przedmioty wartościowe o maksymalnej wartości do 100 000 zł brutto.

 

Wybierz najlepszą ofertę brokerów.