Broker kurierski Kepex.pl

Kepex.pl to wsparcie dla Twojego biznesu e-commerce, dzięki współpracy z nami szybko i wygodnie zamówisz usługi kurierskie w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców. Zamów kuriera bez wychodzenia z domu, bez podpisywania umów, bez zbędnych formalności z opcją dostawy następnego dnia roboczego na terenie Polski! Oferta platformy wysyłkowej Kepex.pl odpowiada wymaganiom stawianym przez najbardziej wymagających klientów. Za naszym pośrednictwem szybko i tanio zamówisz i wyślesz przesyłki kurierskie. Kurier przyjedzie pod wskazany w zamówieniu adres nadania, odbierze paczkę, która kolejnego dnia roboczego zostanie doręczona do adresata.
Naszym atutem jest olbrzymie doświadczenie w branży przesyłek kurierskich, dzięki któremu możemy Ci pomóc na każdym etapie procesowania przesyłki.
Powierz swoją paczkę profesjonalistom!

Broker Kurierski Kepex.pl

Kepex.pl oferta

Dostarczamy różne rozwiązania logistyczne w ramach zintegrowanego systemu. Oznacza to, że niezależnie od rodzaju wysyłki, czy jest to przesyłka kopertowa, przesyłka kurierska, lub paleta jesteśmy w stanie zrealizować Twoje oczekiwania!

Co nas wyróżnia?

– Najwyższa jakość obsługi Klienta 
Kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę klienta. Po podpisaniu umowy otrzymasz dedykowanego opiekuna operacyjnego oraz handlowego. Proponowane rozwiązania umożliwią szybką i efektywną pomoc, wtedy kiedy będziesz jej potrzebował. Masz pewność, że zadbamy o Twoje zamówienie na każdym etapie jego realizacji. Jeżeli pojawi się taka potrzeba, pomożemy także w procesie reklamacji. Z nami wysyłka jest pewna i bezpieczna.

– Bezpieczeństwo i terminowość
Wiemy jak ważnym elementem w sprzedaży wysyłkowej jest terminowość i bezpieczeństwo dostaw. Zadbamy o to. W naszej ofercie znajdziesz usługi z gwarantowanym terminem doręczenia i zwrotem pobrania w 10 dni roboczych bezpośrednio na podane przez Ciebie konto. Fakt ten potwierdza nieustannie zwiększające się grono zadowolonych Klientów, z którymi współpracujemy.

– Atrakcyjna cena
Chcesz aby ceny za usługi kurierskie Twojej firmy były konkurencyjne? My również! Dlatego dajemy Ci portfel atrakcyjnych stawek na przesyłki kurierskie, dzięki którym zyskasz kolejnych zadowolonych Klientów Twojego biznesu. Nasze ceny są wynikiem analizy konkurencyjności i wiemy że są najlepsze na rynku!

Cennik brokera Kepex.pl: link

Typy przesyłek:
  • Koperta
  • Paczka
  • Paleta
Udogodnienia:
  • Prosty interfejs
  • Integracja z Allegro i IAIshop
  • import zamówień z pliku
  • specyfikacja pobrań
  • książka adresowe
  • szablony zamówień

Obsługiwane firmy kurierskie:

 Logo kurier inpostPocztexKurier RabenKurier GLS

Kepex.pl kontakt

KEPEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
al. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
31-876 Kraków

Adres e-mail:
Biuro Obsługi Klienta: [email protected]

Numery telefonów:
Biuro Obsługi Klienta: 233 233 234, wew. 1 
Dział Handlowy: 233 233 234, wew. 2
Dział Handlowy kom: 515 449 181 

Godziny pracy:
Pn – Pt w godz: 8.00 – 16.00

Kepex.pl – Profil na Facebook

Strona WWW serwisu Kepex.pl - Broker Kurierski