Broker kurierski Kuriernet.pl

Jednym z najpopularniejszych brokerów jest Kuriernet. Opinie o tym pośredniku są pozytywne i przede wszystkim koncentrują się na rzetelnej obsłudze atrakcyjnych cenach oraz intuicyjnym panelu zamawiania usług. Dzięki temu doskonale wpisuje się w potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych, tych, którzy wysyłają okazjonalnie, oraz tych, dla których większe i częstsze wysyłki są podstawą działalności. Co istotne, dzięki współpracy z różnymi firmami kurierskimi Kuriernet ceny klientom proponuje bardzo korzystne.

Logo brokera kurierskiego kuriernet

Jakie opinie o Kuriernet?

Na to, że Kuriernet opinie ma pozytywne wpływają oczywiście najlepsi kurierzy na rynku, którzy codziennie doręczają tysiące przesyłek. Broker współpracuje z takimi markami jak UPS, DHL, Hellmann czy InPost i dzięki temu jest w stanie zaproponować klientom szereg rozwiązań szytych na miarę oraz opcji dodatkowych. Kuriernet oferuje ich dużo, a wyboru klienci dokonują na poziomie wypełniania formularza zamówienia.

Pobrania Kuriernet

Kuriernet pobrania zwraca na konto nadawcy w najkrótszym możliwym czasie. Broker deklaruje, że użytkownicy otrzymują pieniądze następnego dnia roboczego od dnia odebrania przesyłki przez klienta. Poza tym poza strefami rozszerzonymi – czyli mało zaludnionymi obszarami kraju wprowadził Kuriernet jednolitą strefę taryfową. To pozwala na szybką kalkulację, ile kosztuje wysyłka przesyłki Kuriernet. Przede wszystkim szybki i intuicyjne nadania oszczędzają czas. Formularz wypełnia się online, wpisując wszystkie niezbędne dane, a po przesyłkę przyjedzie wybrany kurier i zabierze ją do odbiorcy. Kuriernet śledzenie paczki również udostępnia w specjalnym panelu na stronie internetowej.

Logowanie Kuriernet

By korzystać z najlepszych ofert Kuriernet, nie musisz podpisywać umów czy też deklarować określonej liczby wysyłanych co miesiąc paczek. Poza tym atrakcyjne ceny są proponowane zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Dużą popularnością cieszą się na stronie Kuriernet kody rabatowe. Pozwalają wysyłać jeszcze taniej, a firma regularnie udostępnia tego typu pakiety promocyjne. Koszty pozwala obniżyć również abonament. Warto pamiętać o tym, żeby korzystać z serwisu oraz by zamawiać kuriera, niezbędna jest rejestracja. Na Kuriernet logowanie daje dostęp do wszystkich opcji. Temu sprzyja automatyzacja procesów logistycznych, która ułatwia wysyłanie i zarządzanie wysyłkami. W efekcie najchętniej z tego typu rozwiązań korzystają firmy z sektora e-commerce.

Kuriernet kontakt

Na stronie internetowej można znaleźć informacje o tym, jak zapakować przesyłkę Kuriernet.pl, czy też jak wysłać paczki niestandardowe. Szereg poradników dostępnych jest online na blogu. Poza tym kontakt z Kuriernet możliwy jest poprzez formularze, infolinię czy też mail. Siedziba firmy znajduje się w Czarnej, a kurierzy obsługują klientów w całej Polsce. Usługi na Kuriernet.pl dostępne 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.

W 2019 serwis Kuriernet.pl został odznaczony złotym godłem programu: KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2019 w kategorii “Serwisy do zamawiania paczek kurierskich”. To efekt zaufania klientów oraz stale udoskonalanych ofert i procedur. 

Jak wysyłać paczki z Kuriernet?

Kuriernet wysyłkę paczek, kopert i palet do 1000 kg umożliwia do odbiorców w całej Unii. Spośród opcji dodatkowych chętnie wybierane są pobranie, ubezpieczenie, zwrot potwierdzonych dokumentów. Poza tym szczególną troskę broker przykłada do bezpieczeństwa danych osobowych oraz zapewnienia wysokich standardów płatności. Kuriernet.pl niezmiennie stawia również na to, by sam proces zamawiania był intuicyjny nawet dla klientów, którzy wysyłają paczki okazjonalnie. Regularnie zapewnia obsługę dostaw i odbiorów w 52 krajach na całym świecie.

Ofertę firmy można sprawdzić również na popularnym kanale YouTube.

Cennik brokera KurierNet.pl: link

Typy przesyłek:
  • Koperta
  • Paczka
  • Paleta
Udogodnienia:
  • Brak umów
  • Szybka dostawa
  • Niskie Ceny

Obsługiwane firmy kurierskie:

Logo UPS kurierLogo GLS KurierLogo DPD KurierLogo Geis Kurier

Kuriernet.pl kontakt

Adres Kuriernet
ul. Mostowa 77
05-200 Czarna

E-mail Kuriernet.pl:
[email protected]

Telefon Kuriernet:
Tel. 0-22 266 86 32

Godziny pracy Kuriernet:
Pn – Pn w godz: 9.00 – 16.00

Kuriernet.pl – Profil na Facebook

Strona internetowa brokera kurierskiego kuriernet