Broker kurierski Kurierpalety.pl

Platforma do nadawania przesyłek paletowych KurierPalety.pl to chętnie wybierany adres przez klientów indywidualnych i biznesowych. Przede wszystkim specjalizuje się w obsłudze standardowych oraz niestandardowych zleceń na terenie kraju i zagranicy. KurierPalety.pl współpracuje z najlepszymi przewoźnikami w branży takimi jak na przykład Hellmann, Rohlig Suus, Rhenus, Pekaes, Poczta Polska oraz DHL i dlatego jest w stanie zapewnić swoim klientom szybkie, rzetelne i tanie doręczenia. Poza usługami z zakresu spedycji krajowej i międzynarodowej broker zajmuje się także eksportem i importem palet. Dzięki intuicyjnemu panelowi zamówienie profesjonalnego przewoźnika z KurierPalety.pl jest bardzo proste.

kurierpalety logo broker kurierski

Kurierpalety.pl oferta

Zamówienie usługi poprzez KurierPalety.pl polega na rejestracji w serwisie, wypełnieniu formularza zamówienia, zapłaceniu, wydrukowaniu etykiety i czekaniu na kuriera. A to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu lub z biura. Bez problemu z listy ofert wybrać można przewoźnika, który będzie najatrakcyjniejszy. Często takim kryterium jest cena, ale zdarza się także, że priorytetem jest czas dostawy lub marka kuriera. W każdym wariancie KurierPalety.pl dba o to, by usługi były realizowane sprawnie i z najwyższą troską o bezpieczeństwo każdej palety. W ofercie brokera znaleźć można również funkcjonalne opakowania, które ułatwiają poprawne przygotowanie przesyłki do wysłanie. Firmom i agencjom marketingowym natomiast KurierPalety.pl proponuje profesjonalne usługi logistyczne.

Cennik brokera Kurierpalety.pl: link

Typy przesyłek:
  • Półpaleta (80 cm x 60 cm)
  • Paleta (EuroPaleta  120 cm x 80 cm)
  • Paleta przemysłowa  (120 cm x 120 cm)
Udogodnienia:
  • Śledzenie przesyłki
  • Proste nadanie

Obsługiwane firmy kurierskie:

Logo Kurier GLS Logo DPD Kurier Logo Kurier FedEx Kurier Hellmann logo Logo Kurier DHL Kurier Suus Logo Logo Poczta Polska kurier Logo PEKAES

Kurierpalety.pl kontakt

Pack-Service
Mostowa 1 budynek 2, 
80-778 Gdańsk

Adres e-mail:
[email protected]

Numery telefonów:
Tel. 730 928 158
Tel. 537 837 237
Tel. 606 518 778
Tel. 58 355 40 12

Godziny pracy:
Pn-Pt w godz. 8:00-16:00.

strona www kurierpalety.pl