Kurier DB Schenker

Liderem w branży transportowej na świecie i w Polsce jest kurier Schenker. To jeden z najważniejszych elementów logistycznych grupy Deutsche Bahn, która w doskonały sposób łączy historię oraz nowoczesne technologie w obsłudze klientów indywidualnych i biznesowych. Dlatego właśnie kurier Schenker jest jednym z najczęściej wybieranych przewoźników przez klientów biznesowych i indywidualnych i rocznie transportuje miliony przesyłek na terenie całego świata.

Kurier Schenker wykorzystuje rozbudowaną sieć logistyczną oraz różne drogi transportu takie jak tradycyjny przewóz samochodami, żeglugę oraz lotnictwo i dostarcza zarówno koperty z dokumentami, małe i duże paczki, palety czy też cargo dla produktów przewożonych luzem. Swoją prawie 150-letnią tradycję, połączenia, centra dystrybucji oraz technologicznie rozwinięte usługi Schenker kurier dostosowuje do potrzeb współczesnego rynku szczególnie dla branży e-commerce. Dzięki temu działa szybko i rzetelnie, a konkurencyjne ceny sprawiają, że chętnie korzystają z niego firmy i klienci indywidualni.

Rozbudowany system kuriera Schenker sprawia, że przesyłki docierają do odbiorców na całym świecie w stanie nienaruszony oraz w bardzo krótkim czasie. Moduł db Schenker śledzenie paczek pozwala również mieć kontrolę nad ich drogą oraz otrzymać informację o dostarczeniu. Dzięki temu oraz szeregom opcji dodatkowych wybieranych na etapie zamawiania usługi można w ciekawy sposób spersonalizować wysyłkę i dopasować ją do naszych oczekiwań. W przypadku jakichkolwiek pytań sprawnie można skorzystać z Schenker infolinia lub też dostępnych dla klientów formularzy elektronicznych.

Szukasz taniego i pewnego kuriera Schenker, sprawdź ofertę brokerów Schenker.

Strona internetowa kuriera DB Schenker: www.dbschenker.com

 Możliwość zamówienia kuriera DB Schenker online: https://www.dbschenker.com/pl-pl/connect/connect-4-0

 Reklama 

Szybkie zamawianie kuriera

Przesyłka

Usługi dodatkowe