Popularny kurier DB Schenker chętnie jest wybierany przez klientów indywidualnych i firmy, a sprawdzone rozwiązania i stale wprowadzane technologie komunikacyjne przede wszystkim usprawniają obsługę zleceń. Przewoźnik szybko i rzetelnie dostarcza przesyłki, a kurierzy starają się być w kontakcie z odbiorcami, by sprawnie realizować usługi. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym systemom informatycznym, jak i rozbudowanym sieciom logistycznym. Centra DB Schenker rozlokowane są w całej Polsce i większość z nich czynna jest do godziny 16.00.

Kurier DB Schenker dostarcza przesyłki krajowe zazwyczaj następnego dnia roboczego po nadaniu, jeśli zostanie wysłany do godziny 10.00. Ten termin jest określany już na etapie składania zamówienia, a przybliżony czas możemy również określić w module śledzenia przesyłek. Kurier DB Schenker kontaktuje się również z odbiorcą przed doręczeniem w celu uzgodnienia dokładnej godziny. Kierowcy dostarczają paczki w godzinach 10.00-18.00.

Przewoźnik dostarcza przesyłki również w soboty, o ile nie są one dniami wolnymi od pracy, ale jest opcja dodatkowo płatna.

Zobacz, które oferty brokerów są atrakcyjne dla ciebie.