Kurier Pocztex

Błyskawiczna Poczta Kurierska to jedna z podstawowych usług Poczty Polskiej. Kurier POCZTEX dostarcza przesyłki zarówno krajowe, jak i zagraniczne, które mogą być nadawane zarówno w systemie “do drzwi do drzwi” po zamówieniu telefonicznym lub też przez stronę internetową lub w placówkach pocztowych. Te możliwości doskonale wpisują się w różne przyzwyczajenia i oczekiwania klientów. Kurier POCZTEX przede wszystkim gwarantuje dostawę paczek na następny dzień roboczy po nadaniu jej do godziny 17.00 w miastach wojewódzkich lub do 15.00 w pozostałych miejscowościach.

Rozbudowana sieć logistyczna oraz duża baza transportowa pozwalają dostarczać kurierowi POCZTEX paczki wadze nawet do 50 kg, które mogą zawierać towary handlowe, dokumenty, przedmioty szklane i kruche, a także żywe rośliny, ptaki i owady. Poza tym w ofercie znajdziemy również możliwość wysyłki przesyłek niestandardowych, a wszystkie są obligatoryjnie ubezpieczone w standardzie do wysokości 1000 zł. Jeśli podpiszemy umowę z kurierem POCZTEX, ubezpieczenie gwarantowane będzie wynosić 5000 zł.

Kurier POCZTEX jest doskonałym rozwiązaniem przede wszystkim dla branży e-commerce. Przewoźnik może odebrać zamówienie prosto z siedziby sklepu, a dedykowana aplikacja usprawnia wcześniejsze wprowadzenie wszystkich koniecznych danych do systemu. To znacznie przyspiesza wysyłkę i sprawia, że bez problemu i w jak najkrótszym czasie dociera ona do odbiorcy. Ten może czekać na nią pod wskazanym adresem lub też odebrać w jednym z 4200 punktów pocztowych lub na jednej z tysiąca stacji Orlen, które są rozlokowane na terenie całego kraju. Odbiór w punkcie POCZTEX jest wygodną opcją dla klientów ceniących swój czas, a poza tym znacznie redukuje koszty dostawy. Dzięki temu oferta kuriera jest bardzo atrakcyjna cenowo. Poza tym kurier POCZTEX dostarcza paczki w niestandardowych godzinach oraz w soboty.

Jedną z ciekawszych opcji dodatkowych POCZTEX kurier jest możliwość sprawdzenia zawartości przesyłki podczas odbioru. Taka procedura jest wygodna w przypadku późniejszych reklamacji. Poza tym z szeregu możliwości klienci często wybierają pobranie lub też powtórne doręczenie.

Kurier dokłada wszelkich starań, by paczki docierały do odbiorców w stanie nienaruszonym i  w jak najkrótszym czasie. Śledzenie przesyłek POCZTEX pozwala na monitorowanie ich drogi w wygodnym panelu online. Poza tym możemy również otrzymać informacje SMS lub e-mail o kolejnych etapach i samym doręczeniu.

Jeśli chcesz wysyłać tanio z kurierem POCZTEX, sprawdź ofertę brokerów POCZTEX.

Strona internetowa Pocztexu: www.pocztex.pl

 Reklama 

Szybkie zamawianie kuriera

Przesyłka

Usługi dodatkowe