Kurier TNT

Firma kurierska TNT Polska realizuje doręczenia przesyłek w najróżniejszych rejonach świata.  Każda paczka, transportowana w kraju i poza nim, jest pod ścisłą kontrolą pracowników i logistycznych systemów informatycznych. Kurier TNT oferuje szeroki wybór opcji transportu paczek i stawia na indywidualizację obsługi klienta. Dopasowanie się do potrzeb klientów z różnych branż jest niebywale istotne i pozwala odciążyć klientów TNT na tyle, aby mogli zajmować się rozwojem swojej firmy, a usługi kurierskie pozostawić do realizacji operatorowi. Przesyłki TNT są transportowane zarówno drogą lądową jak lotniczą. Dzięki temu kurier ten dociera aż do 200 krajów.

Przed wysłaniem paczki warto zapoznać się dokładnie z dostępną ofertą. Godna uwagi jest z pewnością usługa TNT express, która umożliwia dokładne ustalenie czasu doręczenia. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno w przypadku dostawy dokumentów jak i paczek. Możesz je wysłać do dowolnej lokalizacji na całym świecie. W szybki i prosty sposób wycenisz swoją przesyłkę kurierską na stronie internetowej. Cennik TNT podany w takiej zindywidualizowanej formie jest bardzo intuicyjny i pozwala oszczędzić wiele czasu.

Równie wygodne jest śledzenie przesyłki TNT, które odbywa się na stronie internetowej. Operator doskonale wyjaśnia, jak korzystać z tej funkcji, jakie dane trzeba podać oraz co zrobić, aby zlokalizować przesyłkę kurierską.

Warto zapoznać się również z usługami dodatkowymi TNT. Mają one często charakter dedykowany, jako że firma dopuszcza taką sytuację, kiedy dana paczka wymaga odrębnego podejścia do jej transportu czy zabezpieczenia. Dotyczy to zarówno pilnych i krytycznie ważnych dostaw, jak i produktów niestandardowych.

Aby wysyłać tanio kurierem TNT, sprawdź ofertę brokerów TNT.

Strona internetowa kuriera TNT: www.tnt.com

 Reklama 

Szybkie zamawianie kuriera

Przesyłka

Usługi dodatkowe