Kurier UPS

Kurier UPS Logo

UPS założony w 1907 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki jako firma dystrybucji paczek urósł do koncernu wartego wiele miliardów dolarów koncentrującego się na celu jakim jest umożliwienie handlu na całym świecie. Dzisiaj kurier UPS jest przedsiębiorstwem globalnym, o jednej z najsłynniejszych i najbardziej podziwianych marek na świecie.

UPS stał się największą firmą przewozową na świecie oraz liderem w świadczeniu wyspecjalizowanych usług transportowych i logistycznych. Codziennie zarządza przepływem towarów, środków finansowych oraz informacji w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie.

Kurier UPS to jedna z najczęściej wybieranych przez klientów marek. Stabilna pozycja na rynku oraz inwestowanie w rozwój zarówno technologii informatycznej, jak i punktów logistycznych oraz szeregu pojazdów pozwala na bycie konkurencyjnym na tle innych firm. Swoją ofertę UPS kurier kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i do mniejszego i większego biznesu, zwracając szczególną uwagę na e-usługi. Rzetelne i szybkie dostarczanie różnego rodzaju przesyłek sprawia, że marka cieszy się dużym zaufaniem społecznym, a charakterystyczne logo amerykańskiego przedsiębiorstwa jest symbolem jakości.

Przewoźnik dokłada wszelkich starań, aby odpowiadać na indywidualne potrzeby klientów. Popularny moduł śledzenia przesyłek UPS pozwala online sprawdzić, w którym miejscu znajduje się paczka oraz otrzymać informację o jej dostarczeniu. Dzięki temu szczególnie sklepy internetowe mogą dbać o sprawne i szybkie dostawy. Klienci kuriera UPS wybierają również dostawy ekspresowe, pobrania oraz dokumenty zwrotne.

Wysyłaj szybko i tanio z kurierem UPS, sprawdź ofertę brokerów UPS.

Przydatne linki kuriera UPS

Czy wiesz, że korzystając ze specjalnie przygotowanych formularzy kuriera UPS możesz:

UPS – Wsparcie telefoniczne

Reklamacje finansowe
Aby uzyskać pomoc dotyczącą reklamacji finansowych, należy skontaktować się z UPS pod numerem +48 22 489 48 77.

Wsparcie techniczne
Aby uzyskać pomoc techniczną dotyczącą instalowania, wymiany na nowsze wersje lub używania narzędzi technologicznych UPS, należy skontaktować się z UPS pod numerem +48 (0) 22 203 03 21.

 Reklama 

Szybkie zamawianie kuriera

Przesyłka

Usługi dodatkowe