Popularny serwis Allegro od lat zmienia oblicze handlu w sieci. Wprowadzanie nowych rozwiązań dostosowanych do oczekiwań użytkowników sprawia, że stale utrzymuje się w czołówce najchętniej odwiedzanych stron. Co roku na Allegro sprzedaż i różnego rodzaju akcje osiągają lepsze wyniki, a pewną rewolucją dla zakupów w sieci będzie więc wprowadzenie nowej usługi wzorowanej na Amazon Prime.

Allegro Smart w dużym skrócie będzie polegać na tym, że w ramach rocznej opłaty, która wyniesie 49 złotych, klienci będą korzystać z darmowej wysyłki zakupionych przez siebie rzeczy. Paczki Allegro będzie można odbierać w 15 tysiącach punktów – paczkomatach InPost, oddziałach Poczty Polskiej, kioskach Ruchu, stacjach Orlen, a także sklepach Żabka i Freshmarket oraz mogą być dostarczane listami poleconymi Poczty Polskiej. Nowa usługa pozwoli klientom zamówić 365 paczek w roku w ramach pewnego rodzaju abonamentu. Co istotne, warto zauważyć, że Allegro Smart zwraca się już w momencie, gdy zamówimy siedem przesyłek rocznie i to biorąc pod uwagę najtańszą opcję wysyłki.

Klienci Allegro będą mogli wypróbować nową usługę przez 30 dni, poza tym serwis proponuje również wersję półrocznego abonamentu, który wyniesie 39 złotych. W ramach Allegro Smart są również opcje bezpłatnych zwrotów oraz możliwość korzystania z innych atrakcyjnych produktów marki. Minimalna wartość jednorazowych zakupów Allegro to 40 złotych.

Sprawdź, jak wygodne jest korzystanie z paczkomatów!