Broker kurierski Sendego.pl

Dzięki sendego.pl można szybko i tanio wysłać przesyłkę do odbiorcy w kraju. To świetny pomysł na oszczędności, szczególnie gdy wysyła się dużo. Model działania brokera jest oparty o różne progi cenowe. Z zasady im więcej paczek się nadaje, tym lepsze ceny się otrzymuje. To doskonała opcja dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Co istotne, sendego.pl nie wymaga podpisania umowy.

Logo brokera kurierskiego sendego.pl

Sendego.pl oferta

Sendego.pl to funkcjonalna i przejrzysta strona internetowa, która pozwala szybko zamówić kuriera. To dostęp do najbardziej atrakcyjnych cen, a sam system nadawania pozwala wysyłać paczki bez umowy. Wystarczy się zarejestrować i doładować wirtualny portfel za pomocą płatności elektronicznych. Po paczkę przyjedzie kurier lub można ją dostarczyć samodzielnie do punktu. Sam formularz nadawczy jest maksymalnie uproszczony, by każdy klient bez problemu mógł poradzić sobie z jego wypełnieniem online oraz wybraniem opcji dodatkowych. W sendego.pl zlecenia są realizowane przez DHL oraz InPost. Sprawdzeni przewoźnicy to gwarancja najwyższej jakości oraz niskich cen, a dostępne w całej Polsce paczkomaty to jedna z chętniej wybieranych przez klientów propozycji. Paczki są w standardzie ubezpieczone. Broker gwarantuje wysokie rabaty i dedykowane rozwiązania dla firm. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wdrożone są płatności BLIK i Prepaid, a pobrania są zwracane w najkrótszym możliwym czasie. Wsparciem służą również pracownicy Biura Obsługi Klienta.

Cennik brokera Sendego.pl: link

Dokumentacja API brokera Sendego

Sendego.pl oferta

Sendego.pl to firma, która ma spore doświadczenie w branży kurierskiej i zbiera dobre opinie od zadowolonych klientów.

Serwis oferuje wysyłkę paczki za pomocą kilku kliknięć. W bardzo krótkim czasie można zamówić kuriera do domu, który odbierze paczkę. Usługi realizowane są dzięki firmom DHL oraz InPost.

Cennik brokera Sendego.pl: link

Dokumentacja API brokera Sendego

Typy przesyłek:
  • Paczka
Udogodnienia:
  • Program partnerski
  • Prosta wysyłka
  • Atrakcyjne ceny

Obsługiwane firmy kurierskie:

Logo DHL kurier  Logo Inpost KurierLogo Paczkomaty Inpost Kurier

Sendego.pl kontakt

Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski
ul. Wilanowska 39a
05-075 Warszawa

Adres e-mail:
[email protected]

Numery telefonów:
Serwis Sendego.pl nie posiada infolinii.

Godziny pracy:
Pn – Pt w godz: 8.00 – 16.00