Kurier DHL

Kurier DHL Logo
DHL działa w ponad 220 krajach i regionach, co czyni ją najbardziej międzynarodową firmą na świecie. Zatrudniając ponad 350 000 pracowników, zapewniamy rozwiązania dla niemal nieskończonej ilości potrzeb logistycznych.

Kurier DHL jest częścią Deutsche Post DHL – światowego lidera w dziedzinie usług pocztowych oraz logistycznych i składa się z wyspecjalizowanych jednostek, do których należą: DHL Express, DHL Parcel, DHL eCommerce, DHL Global Forwarding, DHL Fracht i DHL Supply Chain.

W ofercie jednego z najpopularniejszych przewoźników w Polsce znajdziemy usługi transportowe zarówno kopert, jak i paczek czy też palet. Poza tym kurier DHL to cały szereg usług szytych na miarę branży e-commerce. Dzięki sprawnemu zarządzaniu centrami logistycznymi oraz dużej bazie aut przewoźnik gwarantuje dostawy na terenie Polski w przeciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki międzynarodowe DHL doręczane są w najkrótszym z możliwych terminów, a te uzależnione są zarówno od miejsca, do którego wysyłamy, jak i rodzaju przesyłki.

Kurierem DHL możemy nadać koperty, małe paczki do 31,5 kg, większe przesyłki czy też palety. Poza tym przewoźnik gwarantuje cały wachlarz opcji dodatkowych, które odpowiadają na potrzeby klientów. Niezwykle często klienci korzystają z modułu śledzenia przesyłki DHL, pobrania, zwrotu potwierdzonych dokumentów (ROD) czy też ubezpieczenia. Poza tym, że możemy sprawdzać online, gdzie znajduje się paczka, zostaniemy poinformowani również o tym, że adresat ją odebrał za pomocą SMS-a lub e-maila. Tą samą drogą odbiorca zostanie poinformowany o planowanym doręczeniu oraz wysokości pobrania, o ile takie jest. Jeśli nie będzie obecny w domu, może przekierować przesyłkę na inny adres lub też odebrać w punkcie DHL Parcel w dogodnym dla siebie terminie na podstawie kodu PIN oraz numeru telefonu. Adresat ma 7 dni na zgłoszenie się po paczkę. To niezwykle wygodna opcja, która nie zmusza nas do siedzenia w domu i oczekiwania na kuriera.

Jeśli chcesz wysyłać tanio z kurierem DHL, sprawdź ofertę brokerów DHL.

Przydatne linki kuriera DHL

Czy wiesz, że korzystając ze specjalnie przygotowanych formularzy kuriera DHL możesz:

Dział Obsługi Klienta DHL

Obsługa klienta indywidualnego u kuriera DHL odbywa się przez formularze dostępne na ich stronie internetowej: https://www.dhlparcel.pl/pl/dla-ciebie/obsluga.html

 Reklama 

Szybkie zamawianie kuriera

Przesyłka

Usługi dodatkowe