Poczta Polska

Najstarszy i największy operator na krajowym rynku pocztowym to sieć ponad 8000 placówek, które świadczą usługi klientom indywidualnym i biznesowym. Bogata historia Poczty Polskiej to prawie pół wieku doświadczeń, ale również szybkie dostosowywanie do zmieniających się trendów. Z usług przewoźnika korzystamy przede wszystkim w zakresie nadawania listów i paczek, ale również przy usługach finansowo-ubezpieczeniowych, logistycznych oraz cyfrowych.

Charakterystyczne logo Poczty Polskiej jest symbolem rzetelnie wykonywanych zleceń przede wszystkim w zakresie doręczania listów i innych paczek na terenie całego kraju, przesyłek kurierskich zarówno małych, jak i palet. Niebagatelny wpływ na działalność firmy ma rozwój sieci e-commerce oraz popularnych serwisów aukcyjnych. Dzięki specjalnym programom oraz powiązaniu usług można z Pocztą Polską wysyłać szybciej i taniej, a szereg usług takich jak na przykład paczkomaty czy odbiór w punkcie pozwalają dopasować doręczenia do stylu życia współczesnych użytkowników. Oferta kuriera Poczty Polskiej jest niezwykle atrakcyjna i coraz chętniej wykorzystuje nowoczesne technologie takie jak na przykład odprawa paczek online, e-znaczki, e-zwroty czy też pakiety dla e-commerce. Kurier ten gwarantuje atrakcyjne ceny, szybkie dostawy oraz najlepiej rozwiniętą sieć placówek i centrów logistycznych. Poza tym na popularność kuriera Poczty Polskiej mają wpływ również przywiązanie klientów i rozpoznawalność.

Kurier Poczta Polska realizuje swoje usługi na terenie całego kraju zarówno poprzez zamówienia internetowe, jak i w placówkach. Istnieje również możliwość zakupu dedykowanych opakowań oraz opcja śledzenia przesyłki kurierskiej na stronie internetowej. Telefonicznie lub przez e-mail zostaniemy także poinformowani o nadaniu czy też odbiorze przesyłki.

Poczta Polska placówki obsługi klientów ma rozmieszczone na terenie całego kraju i zatrudnia około 80000 pracowników i jest największą siecią. Poza tym posiada 14 głównych centrów logistycznych usytuowanych w największych miastach oraz 21 pomocniczych oraz bazę nowoczesnych samochodów. To doskonała alternatywa zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Jeśli chcesz wysyłać tanio kurierem Poczta Polska sprawdź ofertę brokerów Poczty Polskiej.

Strona internetowa kuriera Poczta Polska: www.poczta-polska.pl

 Reklama 

Szybkie zamawianie kuriera

Przesyłka

Usługi dodatkowe