DHL Express to rozpoznawalny przewoźnik na światowym rynku. Dynamiczny rozwój firmy poza wykorzystaniem najnowszej technologii zakłada również współpracę z liderami różnych branż. Przewoźnik będzie dostarczać towary także z oficjalnego sklepu CD PROJEKT RED.

Studio CD PROJEKT RED jest znanym producentem i wydawcą gier wideo na komputery osobiste oraz konsole najnowszej generacji. DHL Express w ramach współpracy ze sklepem internetowym marki będzie dostarczać zamówienia klientów następnego dnia roboczego. Przede wszystkim flagowym produktem studia CD PROJEKT RED są gry o Wiedźminie oraz gry Cyberpunk 2077. Otwarcie się na rynek e-commerce sprawia, że wydawca może zaoferować klientom również gadżety, koszulki i bluzy z projektami inspirowanymi grami. W katalogu można znaleźć różnego rodzaju przedmioty kolekcjonerskie, które przykują uwagę każdego miłośnika kultowych propozycji. Wśród najchętniej wybieranych znajdują się na przykład mówiąca pluszowa zabawka „Troll Sklep” oraz wiedźmiński notatnik. Popularność zarówno gier i dodatków z bohaterem książek Andrzeja Sapkowskiego niewątpliwie stale będzie się zwiększać. Umowa o współpracy z DHL Express pozwoli dostarczać zamówienia lotnicze na terenie Unii Europejskiej w najkrótszym możliwym terminie.

Przewoźnik przede wszystkim gwarantuje najwyższy standard realizacji usług i terminowe doręczenia na terenie Unii Europejskiej. To również duża elastyczność w zakresie obsługi zleceń ekspresowych. Klienci CD PROJEKT RED STORE otrzymają zamówione towary następnego dnia roboczego, będą mogli skorzystać z usługi On Demand Delivery, która jest darmowym systemem zarządzania przesyłkami. Dzięki niemu można ustalić dogodny czas i miejsce doręczenia przesyłki, co gwarantuje skuteczność realizacji zlecenia. To niewątpliwie wpłynie i na rozwój platformy e-commerce i na rozszerzenie działalności DHL Express Poland.

Sprawdź ofertę DHL Express