Firmy kurierskie stale się rozwijają i dostosowują swoje usługi do potrzeb wymagających klientów. Oferty coraz częściej wynikają ze współpracy między różnymi sektorami. W efekcie kurierski gigant FedEx będzie dostarczać przesyłki do punktów odbioru firmy Kolporter.

Nawiązana współpraca z jednej strony gwarantuje ekspresową realizację zleceń, a z drugiej dostępność usług i punktów firmy Kolporter pozwoli klientom szczególnie sklepów internetowych na odbiór paczek w dogodnym terminie. Największy dystrybutor prasy w kraju na terenie Polski ma ponad 600 salonów prasowych w najlepszych lokalizacjach, co sprawia, że bez problemu można znaleźć najbliższy punkt odbioru paczek. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie.

FedEx do punktów Kolportera będzie dostarczać przesyłki o maksymalnej wadze 10 kilogramów i wymiarach do 30x40x50 cm. Paczka na odbiór w wybranej lokalizacji będzie czekać cztery dni robocze, a klienci będą o doręczeniu informowani wiadomościami SMS i e-mailami. Kolporter będzie również obsługiwać pobrania gotówkowe do wysokości 3 tysięcy zł. Podjęta współpraca jest możliwa dzięki rozwiązaniom dla sektora e-commerce, jakie wprowadziła na rynek firma Sendit. Dzięki temu szybkie i tanie dostawy będą wspierać i promować polski e-biznes, a najwyższe standardy usług sprawią, że przesyłki do odbiorców zostaną dostarczone zgodnie z ich preferencjami.

Sprawdź ofertę FedEx