Kurier FedEx

Popularny Kurier FedEx jest chętnie wybieraną opcją przez klientów indywidualnych oraz przez firmy – szczególnie sklepy internetowe oraz serwisy aukcyjne. Ta popularność wynika przede wszystkim z wysokiej jakość realizowanych usług oraz atrakcyjnej oferty cenowej. Kurier FedEx to amerykańska firma, która jest rozpoznawalnym przewoźnikiem w ponad 220 krajach, a specjalizuje się w dziedzinie przewozów lotniczych. Dzięki dużej bazie logistycznej oraz transportowej, w skład której wchodzi 700 samolotów i niemalże 50 000 pojazdów zmotoryzowanych może dostarczać przesyłki różnej wielkości w każdy zakątek świata. Poza tym FedEx kurier to również lider w zakresie wdrażania nowych technologii, które usprawniają proces zamawiania oraz doręczania paczek czy palet. Nad obsługą klientów czuwa 170 000 pracowników w kilku tysiącach oddziałów na całym świecie.

Kurier FedEx jest wybierany zarówno przez klientów, którzy korzystają z usług jednorazowo, jak i tych, którzy podpisali z firmą umowę. To jeden z najlepszych partnerów dla biznesu, który ceni niezawodność i bogactwo różnych opcji dodatkowych, które pozwalają spersonalizować przesyłkę szczególnie e-usług. FedEx kurier dostarcza zarówno dokumenty, paczki, towary specyficzne takie jak na przykład opony, czy też palety do odbiorców w kraju i zagranicą. Szczególnie popularne są usługi ekspresowe.

W ofercie kuriera FedEx znajdziemy również dedykowane materiały do pakowania przesyłek, które pomogą w taki sposób przygotować paczkę, by dotarła ona w stanie nienaruszonym do odbiorcy. Tę drogę możemy sprawdzać w dedykowanym module śledzenia przesyłki FedEx i zostaniemy poinformowani o tym, że adresat ją odebrał. Ta opcja jest szczególnie potrzebna w momentach, gdy od szybkich i rzetelnych dostaw uzależnione jest sprawne funkcjonowanie sklepu.

Jeśli chcesz wysyłać tanio z kurierem FedEx, sprawdź ofertę brokerów FedEx.

Strona internetowa kuriera FedEx: www.fedex.com

 Reklama 

Szybkie zamawianie kuriera

Przesyłka

Usługi dodatkowe