Broker kurierski AlleKurier.pl

Platforma do wysyłania przesyłek kurierskich AlleKurier to jedna z najpopularniejszych witryn odwiedzanych przez klientów indywidualnych i biznesowych. Przede wszystkim współpracuje z najlepszymi przewoźnikami takimi jak na przykład DPD, DHL, UPS, InPost, GLS i FedEx. Dzięki intuicyjnemu panelowi oraz różnego rodzaju opcjom doskonale odpowiada na potrzeby nadawców i odbiorców, którzy chętnie wybierają ofertę AlleKurier. Europa oraz większość krajów świata obsługiwane są szybko, tanio i z zachowaniem najwyższych standardów.

AlleKurier opinie 

Allekurier opinie wśród klientów ma bardzo dobre. Wynika to przede wszystkim z faktu, że firma nie wymaga podpisywania umów, do minimum ograniczyła niezbędne formalności, a także gwarantuje rzetelne realizowanie zleceń. Dla AlleKurier kontakt z klientami jest niezwykle istotny. Zespół wykorzystuje zarówno tradycyjne metody, jak i te nowoczesne. Allekurier uczestniczy w programie Słucham Swoich Klientów serwisy opineo.pl. Można również skorzystać tam z programu OpiConnect w celu zgłoszenia reklamacji usługi.

Działa chętnie wykorzystywana przez nadawców i odbiorców AlleKurier infolinia. Marka postawiła również na wykorzystanie mediów społecznościowych i jest obecna zarówno na popularnym Facebooku, jak i na YouTube, gdzie można znaleźć praktyczne porady takie jak na przykład, jak zapakować przesyłkę, czy jak zamówić kuriera w serwisie AlleKurier.pl

 

Logo brokera kurierskiego AlleKurier.pl

Cennik Allekurier

Serwis AlleKurier z siedzibą w Krakowie funkcjonuje w branży transportowej od 1992 roku i stale rozwija swoją działalność, dostosowując się do dynamicznie zmieniającego się rynku kurierskiego. AlleKurier cennik dla odbiorców biznesowych i indywidualnych ma również atrakcyjny, co jest niezwykle ważnym argumentem przy wyborze tej platformy. Z drugiej strony klientów przekonuje również tradycja, marka i zaufanie oraz pewność, że kurierzy dostarczą dowolną przesyłkę w niemalże każdy rejon świata.

Wśród opcji dodatkowych, jakie proponuje AlleKurier, pobranie cieszy się szczególnym powodzeniem. Pomimo popularności płatności elektronicznych to w dalszym ciągu jedna z chętniej wybieranych metod, która gwarantuje bezpieczeństwo realizowanych zleceń i zapewnia płynność finansową. Na platformie AlleKurier śledzenie przesyłek umożliwia monitorowanie ich drogi do odbiorcy, co jest szczególnie istotne dla sklepów internetowych. Warto pamiętać, że jest to moduł bezpłatny. Kompleksowa obsługa AlleKurier reklamacje również rozpatruje szybko i sprawnie.

Serwis AlleKurier wyspecjalizował się w szybkim i tanim imporcie z Chin zarówno małych ładunków, jak i ciężkich przesyłek cargo, które są realizowane transportem lotniczym. Poza tym przesyłki drobnicowe i pełnokontenerowe AlleKurier transportuje również drogami lądowymi i morskimi.

Dokumentacja API brokera AlleKurier

Typy przesyłek:
  • Koperta
  • Paczka
  • Paleta
Udogodnienia:
  • Brak umów
  • Szybka dostawa
  • Prosty interfejs

Obsługiwane firmy kurierskie:

Logo UPS kurier Logo Paczka w RUCHU kurierLogo Geis KurierLogo DPD KurierLogo DHL kurier Logo Paczkomaty Inpost Kurier

AlleKurier.pl kontakt

Allekurier Sp. z o.o.
ul. Balicka 12A/B4
30-149 Kraków

e-mail AlleKurier:
[email protected]

AlleKurier telefon:
Tel. 12 345 06 20

Godziny pracy Allekurier:
Poniedziałek – piątek od godziny 8 do godziny 16

AlleKurier.pl – Profil na Facebook

Strona internetowa brokera kurierskiego AlleKurier.pl