Broker kurierski SzybkiKurier.eu

Szybkie przesyłki kurierskie do Polski i zagraniczne. Tanie przesyłki do 30 kg, palety krajowe oraz międzynarodowe. Opcje pobierania danych przesyłki i nadawania paczek bezpośrednio z Allegro oraz oferty dla firm.

logo szybkikurier.eu

SzybkieKurier.eu Oferta

Oferta skierowana jest do wszystkich, którym zależy na ekspresowych przesyłkach kurierskich, w tym paczkach dostarczanych tego samego albo następnego dnia roboczego.  Specjalnością serwisu są przesyłki za pobraniem i szybkie zwroty pobrań – w przypadku określonych przewoźników środki przesyłane są bezpośrednio do nadawcy paczki.

Opinie o SzybkiKurier.eu na różnego rodzaju serwisach potwierdzają, że SzybkiKurier.eu to sprawdzony dostawca i dobry partner dla firm. Dzięki funkcji API sklepy internetowe mogą w prosty i łatwy sposób nadawać wiele przesyłek miesięcznie. Dzięki tej opcji oszczędzają one czas, a wszystkie dane jakie zostały umieszczone przez klientów sklepów internetowych trafiają automatycznie na etykiety adresowe.

SzybkiKurier.eu to również opcja dla osób prywatnych. Wybrani przewoźnicy oferują nawet możliwość dostarczenia własnego listu przewozowego – etykiety na przesyłkę. Umożliwia to szybkie nadanie kuriera i nie wymaga ręcznego uzupełniania formularzy. Co więcej, broker kurierski umożliwia nadawanie bez umów – wystarczy przejść kilka kroków formularza i czekać na odbiór paczki przez kuriera.

Typy przesyłek:
  • Paczki krajowe
  • Koperty krajowe
  • Paczki zagraniczne
  • Koperty zagraniczne i przesyłki firmowe
  • Palety krajowe i zagraniczne

 

Udogodnienia:
  • Ubezpieczenia przesyłek
  • Łatwe śledzenie przesyłek
  • Raporty i zestawienia dotyczące nadanych paczek

Obsługiwane firmy kurierskie:

Logo UPS kurier Logo DHL kurier Logo DPD Kurier Logo Geis Kurier Logo FedEx Kurier

SzybkiKurier.eu Kontakt

Domax PHUiT
ul. Dywizjonu 303 nr 5
96-100 Skierniewice
NIP 836-159-06-07

[email protected]
tel. 796-027-772

Kontakt Pn – Pn w godz: 8.00 – 16.00

SzybkiKurier.eu – Profil na Facebook 

strona internetowa brokera kurierskiego szybkikurier.eu