Broker kurierski Donati24.pl

Donati to doświadczony broker i operator logistyczny, który dostarcza przesyłki oraz palety zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, jak i firm. Współpracuje z najlepszymi partnerami na rynku i dlatego jest w stanie zaproponować szybkie rzetelne i dostosowane do potrzeb przewozy krajowe i międzynarodowe. Nowatorska aplikacja Donati24 ułatwia zarządzanie wszystkimi procesami wysyłki, a także monitorowanie usług na każdym etapie.

Palety krajowe i międzynarodowe Donati24

Donati24 to dobry partner logistyczny dla firm z różnych sektorów. Przygotowuje dla nich kompleksowe usługi, korzystając ze sprawdzonych rozwiązań oraz zaplecza magazynowego czy też samochodowego. Dużym powodzeniem w ruchu międzynarodowym cieszy się w Donati24 Pallex. Paneuropejska sieć paletowa oferuje usługi dystrybucyjne, wykorzystując sieć 29 lokalnych oddziałów. Dzięki temu palety Donati24 dostarcza na terenie kraju w ciągu 24 godzin.

donati24 - tanie palety

Operator logistyczny Donati24

Niezwykle ważnym aspektem działalności Donati24 jest odpowiadanie na potrzeby klientów, inwestycje w technologię, zespół pracowników oraz współpraca z partnerami specjalizującymi się w różnych dziedzinach. Dzięki temu nadawcy i odbiorcy otrzymują kompleksowe usługi w atrakcyjnych cenach. Grupadonati.pl gwarantuje najlepszą logistykę firm. To dystrybucja, zaopatrzenie i magazynowanie. Donati24 korzysta z własnej infrastruktury oraz sprawdzonych narzędzi. Dzięki temu wysłanie palety czy też przesyłki jest intuicyjne, a w ofercie znaleźć można propozycje najlepszych przewoźników wraz z cenami i prognozowanym czasem doręczenia. Dzięki temu bez problemu można wybrać najlepszą opcję. Każdy klient może liczyć również na wsparcie opiekuna Donati na każdym etapie współpracy.

Aplikacja Donati24

Jednym z chętniej wykorzystywanych narzędzi jest aplikacja Donati24. Usprawnia ona i przyspiesza procesy nadawania palet i paczek. Przejrzysta i łatwa w obsłudze oraz w użytkowaniu aplikacja jest stale udoskonalana, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Nadają oni w Donati24 palety, standardowe paczki oraz koperty czy niestandardowe przesyłki o długości do 4 metrów. Większe ładunki można wysłać na podstawie o wymiarach 2,4 m x 2,4 m oraz maksymalnej wadze do 1200 kg. Zarządzanie procesami wysyłki ułatwiają również integracja poprzez API, integracja Donati24 z Allegro oraz import plików CSV.

Transport krajowy i międzynarodowy Donati24

Logistyka Donati24 opiera się na wykorzystaniu własnych magazynów oraz profesjonalnej floty samochodowej. Z Krakowa realizowane są lokalne dostawy na terenie województwa małopolskiego. W Polsce ma Donati sieć 29 krajowych magazynów regionalnych. Dzięki temu odbiera oraz dostarcza paczki i palety w przeciągu 24 godziny na terenie całej Polski. Jedynie w województwie zachodniopomorskim ten czas maksymalnie wynosi dwie doby. Szybko i rzetelnie jest realizowany również transport na terenie Europy (w tym: Niemcy, Włochy, Rumunia, Anglia, Hiszpania, Francja, Holandia i Belgia), a samochody są dostosowane także do transportu materiałów niebezpiecznych (ADR) oraz mają specjalne windy załadowcze. W Donati spedycja jest niezwykle ważnym działem, ponieważ sprawnie dobiera narzędzia do potrzeb klienta i dopasowuje usługi. Specjaliści organizują również większe projekty włącznie z transportem lotniczym, kolejowym i morskim.

Oferta Donati24

Donati jest członkiem międzynarodowej sieci PallEx i dostarcza klientom najwyższej jakości usługi skoncentrowane na sieci magazynów oraz połączeniach samochodowych pomiędzy nimi. Realizowany jest transport listów, paczek i palet w dwóch różnych wymiarach podstawy. Sama przesyłka może składać się z 10 palet o wadze 6 000 kg. Donati współpracuje z najlepszymi kurierami na rynku takimi jak DHL, DPD, FedEx, InPost czy UPS i dzięki temu klienci mają dostęp do bardzo różnorodnej oferty.

Typy przesyłek:
  • Koperta
  • Paczka
  • Paleta
Udogodnienia:
  • Aplikacja
  • Szybka dostawa
  • Logistyka
  • Spedycja

Obsługiwane firmy kurierskie:

Logo UPS kurier Logo DPD KurierLogo DHL kurier Logo Paczkomaty Inpost KurierLogo Kurier FedEx

Donati24.pl kontakt

Donati Sp. z o.o.adres
Samuela B. Lindego 1C
30-148 Kraków

e-mail Donati:
[email protected]

Donati telefon:
Tel. 736 363 077

Strona internetowa brokera kurierskiego AlleKurier.pl