Tuby kartonowe potrzebne do wysyłki

Tuby kartonowe można znaleźć już w cenie 1,20 do ponad 20 złotych. Wszystko zależy od materiału, wielkości oraz producenta. W tubach kartonowych wysyłane są plakaty, zdjęcia, obrazy, kalendarze, materiały promocyjno-reklamowe i wiele innych produktów. Można w nich wysyłać wazony, szkło artystyczne, biżuterię. Tuby zamykane są na zatyczki. Zazwyczaj zatyczki sprzedawane są oddzielnie, są niedrogie, a nawet można powiedzieć, że kupuje się je za groszy. Ceny tub są zróżnicowane – w sprzedaży hurtowej rabaty naliczane są już przy sprzedaży minimalnie 25 sztuk. Monotuby i tuleje tekturowe stosowane są w przemyśle budowlanym, bawełnianym, dziewiarskim, skórzanym, poligraficznym, papierniczym i innych. Tuleje tekturowe czy też tuleje kartonowe nadają się do nawijania włókien, taśm, papierów oraz innych produktów wysyłanych prywatnie i służbowo. Również można pakować w nie różne produkty, czyli np. słodycze i alkohole. Gdzie kupić tuby kartonowe? W zasadzie najłatwiej kupić je przez internet, najłatwiej i najtaniej.

Jak bezpiecznie zapakować delikatne przedmioty? Najlepszym rozwiązaniem będzie folia bąbelkowa.

Tuby kartonowe – opakowanie eleganckie, ekstrawaganckie i niedrogie

Tuby kartonowe umożliwiają pakowanie różnych produktów w nowoczesne opakowania. Tuby kartonowe mają nowoczesny design, wyglądają efektownie i dobrze chronią przedmioty, rysunki, szkice. Kupić można tuby kartonowe, czyli tzw. tuleje tekturowe, mające różne wymiary, ozdabiać je mogą zatyczki i wieczka. Zamówić można tuby o różnych rozmiarach, także niestandardowe, krótkie i bardzo szerokie albo długie i bardzo wąskie. Do tuby można włożyć plakaty, rysunki, płótna, ulotki, kalendarze, ale też mniej konwencjonalne produkty, czyli ceramikę, puste butelki ozdobne lub butelki z koniakiem, winem, wódką, eleganckie czekoladki lub artystycznie wykonaną biżuterię. Tuba może skrywać elegancką apaszkę lub jedwabny krawat, może być schowkiem na artystyczny kolorowy wazon. Tuby mogą mieć kształt regularnego walca lub stożka, mogą być gładkie, w kremowym kolorze lub w bardziej wyrazistych kolorach, mogą mieć napisy lub ozdobne wzory. Klient decyduje o kolorystyce i wzornictwie zamawianych tub. Tuby są opakowaniem doskonałym i niezwykle eleganckim.

Folia stretch to najlepszy patent do owijania przedmiotów.

Tuby kartonowe jako alternatywa dla teczek i kopert

Tuby kartonowe są ulubione przez artystów plastyków. Można w nich przechować rysunki, plakaty i fotografie. Znakomicie chronią, pozwalają przewozić artystyczne dzieła oraz przesyłać je.  Tuby zamykane są na zatyczki. Zazwyczaj zatyczki sprzedawane są oddzielnie, są niedrogie, a nawet można powiedzieć, że kupuje się je za groszy. Ceny tub są zróżnicowane – w sprzedaży hurtowej rabaty naliczane są już przy sprzedaży minimalnie 25 sztuk. Tuby są jedną z alternatyw dobrego pakowania oferowaną przez firmy kurierskie. Dzięki niej zniszczeniu nie ulegną cenne zdjęcia, fotografie, rysunki, obrazy – rolowanie im nie zaszkodzi, a w transporcie znakomicie je ochroni i zabezpieczy. Plany architektoniczne, rysunki techniczne większych formatów także pomieszczą się w tubie. Klient wybiera tubę, zamawia ją, pakuje do niej produkt… i wysyła go lub przewozi. Tuby są rewelacyjną alternatywą dla teczek i kopert. Produkt przesłany w nich trafia do odbiorcy w idealnym, nienaruszonym stanie.

Do wysyłki dokumentów lub małych rzeczy bardzo dobrze sprawdzą się koperty kurierskie i inne.

Tuby kartonowe – ceny i oryginalne zastosowania

Ceny tub kartonowych nie są wysokie – dobrej jakości tuby kartonowe kupimy już w promocji za 4 złote 90 groszy. Monotuby i tuleje tekturowe stosowane są w przemyśle budowlanym, bawełnianym, dziewiarskim, skórzanym, poligraficznym, papierniczym i innych. Tuby służą do przesyłania produktów i zdjęć. Zmieści się w nich duża fotografia, plakat, rysunek, grafika, zrolowany obraz. Można włożyć do nich długi wazon lub elegancki flakon. Również biżuterię możemy wręczyć w eleganckiej, zdobionej malunkiem tubie kartonowej. Najbardziej niezwykłe zastosowanie tub są w stanie wykreować tylko artyści. Jedna z projektantek wnętrz z ekologicznych tekturowych tub stworzyła… dziecięce meble – polakierowała je i otrzymała przyjazny naturze, oryginalny wystrój dziecięcego pokoju. Krzesełka i stoliki z tub wyglądają ciekawie i oryginalnie. Również z części tuby zaprojektowała szkatułkę na biżuterię. Pomalowała ją i efekt był niezwykły, więcej: zadziwiający nawet.

Dla większego bezpieczeństwa wysyłki warto stosować koperty bąbelkowe.

Tuby kartonowe – kolejne niezwykłe zastosowanie

Tuba kartonowa może stać się niezwykłym stojakiem na wino. Należy przeciąć ją na pół. Cięcia wykonuje się grubszym nożykiem. Należy przykroić ją do długości butelek, skleja się ją za pomocą pistoletu na klej. Trzy połówki tub stworzą jeden leżak na wino. Trzeba mocno przycisnąć je do siebie i czekać aż wyschnie spoiwo, czyli klej. Krawędzie tub okleja się ozdobną taśmą, a żeby uzyskać pożądany efekt dobrze jest okleić tuby filcem. Ostateczny design jest artystyczny i zaspokaja wysublimowane gusta. Reasumując, prozaiczna kartonowa tuba może stać się dziełem sztuki, ozdobą domu i dekoracją barku z alkoholami. Wszystko zależy od fantazji i wizji, a te mogą być bardzo zróżnicowane. Niekoniecznie filc musi być materiałem wykończeniowym leżaka na wino. Równie dobrze może stać się nim farba, koronka lub inny materiał – a nawet połączenie np. koronki i dżinsu. Wszystko podpowie wyobraźnia oraz wystrój domu, do którego dobieramy zazwyczaj dodatki, a stojak na alkohol jest tylko jednym z nich.

Aby przesyłka była dobrze zabezpieczona warto zaopatrzyć się w dobre taśmy do pakowania i inne.

Tuby kartonowe

Zastanawiałeś się kiedykolwiek jak wygodnie spakować podłużne towary o nieregularnych kształtach, czy też naprawdę pokaźne, papierowe arkusze? Może to być naprawdę kłopotliwe, chyba, że posiadamy tuby kartonowe! Jedną z ich największych zalet jest nie tylko praktyczność, ale jednocześnie także wysoka estetyka, zazwyczaj będą się one bowiem naprawdę dobrze prezentowały.

Takowe tuby, mogą być wykorzystywane na naprawdę różnorakie sposoby, albo jako tuby na rysunki, albo na wszelkiego rodzaju plakaty, czy też tak jak wspomniano wcześniej, jako uniwersalne opakowania o naprawdę szerokim zastosowaniu. Jeżeli nie wiesz, gdzie kupic tuby kartonowe, w takim razie koniecznie poszukaj dokładniejszych informacji w sieci internetowej, z całą pewnością znajdziesz coś co będzie Cię w stanie zainteresować oraz oferty, które naprawdę okażą się ciekawe oraz interesujące. Dużą zaletą takowych tub jest fakt, że mogą być one dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, posiadać różnorodne nadruki oraz wiele, wiele innych tym właśnie podobnych elementów.

Dodatki do taśm do pakowania w większości przypadków znacząco ułatwiają pracę.

Kartonowa tuleja

Chociaż większość z nas, nie będzie z nich na co dzień korzystała, to jak się okazuje, tuleje kartonowe, będą cieszyły się naprawdę ogromnym powodzeniem w poszczególnych dziedzinach naszego życia oraz branżach przemysłowych. Sprawdzają się idealnie między innymi przy przechowywaniu oraz transportowaniu wszelkiego rodzaju dokumentów, większych szkiców lub projektów, plakatów i wielu, wielu innych tym właśnie podobnych elementów.

Tuby papieroweb, czy też tuby tekturowe, zakupimy bez problemu praktycznie w każdym sklepie papierniczym lub z przyborami rysowniczymi, malarskimi oraz kreślarskimi. Ich dużą zaletą jest nie tylko szeroka dostępność, możliwość wykorzystania na wiele sposobów i niska cena, ale jednocześnie możliwość dokładnego zabezpieczenia, znajdującej się w nich zawartości. Oznacza to po prostu, że przedmioty, które umieszczono w takowej tubie, są praktycznie całkowicie odporne na zamoczenie oraz wszelkiego rodzaju inne uszkodzenia, między innymi te posiadające stricte mechaniczne podłoże.

Modne i praktyczne torby papierowe.

Gdzie mogę kupić kartonowe tuby?

Zadajesz sobie pytanie: „gdzie kupic tuby kartonowe?” i nie umiesz uzyskać na nie odpowiedzi, ani też znaleźć żadnego miejsca, które może Ci je zapewnić? W takim razie, koniecznie musisz skorzystać z naszej oferty i już teraz dokładniej zaznajomić się z naszym szerokim asortymentem, jeżeli chodzi właśnie o tuleje kartonowe!

Oferowane przez nas tuby warszawa, idealnie sprawdzą się do pakowania, przechowywania oraz transportowania, dokumentów, plakatów, obrazów, szkiców oraz podłużnych przedmiotów, których spakowanie normalnie byłoby dosyć uciążliwe. Takowe opakowania tekturowe nie tylko będą wytrzymałe, ale jednocześnie dostępne są w ogromnej liczbie wersji kolorystycznych, dzięki czemu posiadasz praktycznie stuprocentową pewność, że znajdujące się w nich przedmioty, nie będą ulegały uszkodzeniu – niezależnie czy będą miały kontakt z wodą, zbyt wysokimi temperaturami, wilgocią, czy też narażone zostaną na uszkodzenia mechaniczne. Skorzystaj z naszej oferty już dzisiaj i zakup tuby na rysuki, po naprawdę atrakcyjnych cenach.

Wysyłasz często paczki? Kartony są do tego idealnym rozwiązaniem.

Zastosowanie tub kartonowych

Standardowa, kartonowa tuba, niezaprzeczalnie jeden z podstawowych elementów asortymentu oraz znaku rozpoznawczego na naszych ulicach, wszelkiego rodzaju malarzy, rysowników, architektów, projektantów oraz wszystkich tych artystycznych dusz, które zajmowały będą się wszelkimi innymi formami przelewania swoich umiejętności na papier w formie graficznej.

Tuleje tekturowe posiadają naprawdę szerokie zastosowanie i jakby nie było, pełnić będą niezwykle ważną rolę. To właśnie dzięki nim, dany dokument jest w stu procentach chroniony przed zniszczeniem, potarganiem, zamoknięciem lub pognieceniem i co więcej, takowe opakowania tuby, pozwalają na przechowywanie go przez długi okres czasu, bez jakiejkolwiek szkody dla niego.

Tuby papierowe świetnie sprawdzają się także przy transportowaniu pieniędzy i wielu innych, małych przedmiotów. Oczywiście, w takim przypadku, muszą one być dopasowane rozmiarowo oraz wymiarowo, posiadając delikatnie mniejsze gabaryty.

Doskonałym narzędziem do estetycznego pakowania przesyłek jest papier pakowy.

Tuba na plakat

Tuby na plakaty zakupić będziemy mogli praktycznie w każdym sklepie z akcesoriami dla grafików, rysowników i malarzy, a także w sklepach, w których sprzedawane będą grafiki, obrazy, plakaty i wiele, wiele innych tym właśnie podobnych.

Standardowe tuby tekturowe, są tak popularne między innymi dlatego, iż dają pewność, że podczas transportu plakatu lub jego przechowywania, nic mu nie będzie zagrażało i nawet przy kontakcie z wodą, wilgocią, skrajnymi temperaturami, nie ulegnie zniszczeniu oraz nie będzie narażony na pogniecenie, a tym bardziej potarganie.

Jeżeli chcesz kupić tuby na rysunki naprawdę tanio i mieć możliwość wyboru z naprawdę szerokiej gamy wersji kolorystycznych oraz stylistycznych takowych tub, wtedy niezaprzeczalnie powinieneś postawić na zakupy w sieci internetowej. Nie od dzisiaj wiadomo, że robiąc zakupy przez sieć, możesz naprawdę sporo zaoszczędzić, czasami nawet do kilkudziesięciu procent!

Tektura falista zdecydowanie sprawdza się jako wytrzymała, ochronna warstwa przesyłek.

Tuby kartonowe

Standardowe, tuby kartonowe, chociaż wydawać nam mogą się gadżetem rzadko używanym, to tak naprawdę, będą pełniły bardzo wiele ról i niezwykle często będziemy po nie sięgać. Po pierwsze, wykorzystywane są przez wszystkich architektów oraz projektantów, którzy chcą chronić swoje prace, papiery oraz dokumenty. Po tuby kartonowe, czy też im podobne kartonowe pudełka sięgają także artyści, uczniowie szkół artystycznych oraz amatorzy malarstwa. Takowa tuba bowiem idealnie zabezpieczy przygotowane przez nich szkice lub rysunki, dając pewność, ze nie będą pogniecione i nie zostaną uszkodzone przez niekorzystne warunki atmosferyczne.

Tuby kartonowe wykorzystuje się także do transportowania plakatów, szczególnie tych wielko powierzchniowych, ponownie aby nie uległy pognieceniu lub zamoczeniu. Tuby kartonowe wykonuje się z naprawdę grubej tektury, dzięki czemu ich zniszczenie, uszkodzenie, a tym bardziej roztarganie, jest praktycznie niemożliwe przy normalnym użytkowaniu, jak i przy nieszczęśliwym wypadkach.

Aby przewieźć bardzo ciężkie przesyłki przydatne będą wózki transportowe i magazynowe.