Koperty bąbelkowe dobrze chronią zawartość

Koperty bąbelkowe wyprodukowane są z folii bąbelkowej, która tworzy wnętrze takiej koperty oraz papieru wygładzanego dzięki zastosowaniu specjalistycznych maszyn. Papier pokryty jest polietylenem, a to uodparnia kopertę na wilgoć, zamoczenie i zalanie. Folia bąbelkowa dokładnie pokrywa całe wnętrze koperty,  wyściełając je jednolitą warstwą ochronną. Wzmacnia kopertę i pomaga przekazywać dokumenty oraz inne drobiazgi na duże odległości, pocztą i firmami kurierskimi. Kopertę zamyka się dokładnie dzięki użyciu taśmy samoklejącej z paskiem. Koperta waży od 9 do 74 gramów. Folia bąbelkowa chroni i tłumi. Wstrząsy nie zaszkodzą przesyłce wysłanej w takiej kopercie. Koperty są odporne na przedarcia i rozdarcia, ponieważ papier chroni je na zewnątrz, a folia bąbelkowa zabezpiecza wnętrze takiej koperty. Zgrzew na bokach koperty jest szeroki i jednolity, a zatem koperta jest chroniona i zabezpieczona przed wszelkimi urazami, wstrząsami oraz nieprzewidzianymi sytuacjami.

Koperty bąbelkowe chronią najlepiej

Koperty bąbelkowe na polskim rynku istnieją już od kilkunastu lat. Można je kupić w tradycyjnym sklepie, można zamówić za pośrednictwem internetu, można nabyć w sklepie z artykułami papierniczymi. Jeżeli zamówiony towar nie spełnia oczekiwań i wymagań jakościowych konsumenta, wówczas można go odesłać do producenta przesyłką na koszt kupującego lub poprosić o wymianę wadliwej partii towaru. Koperty bąbelkowe dostępne są w kolorach białym i brązowym, w jedenastu rozmiarach. Kupując więcej niż trzy paczki danego rozmiaru można otrzymać nawet 30 procent rabatu.  Koperty bąbelkowe są bardzo lekkie, a wysłane w nich przesyłki są bardzo tanie. Konkludując, kopert bąbelkowych używa każdy z nas w życiu prywatnym lub zawodowym. Nie warto rezygnować z możliwości oferowanych przez takie koperty. Łańcuszek, drobna i niedroga biżuteria, płyty CD, DVD oraz film video – wszystko to można przesłać w kopercie bąbelkowej. W ten sposób zyskujemy pewność, że produkt trafi w całości do odbiorcy.

Jak bezpiecznie zapakować delikatne przedmioty? Najlepszym rozwiązaniem będzie folia bąbelkowa.

Koperty bąbelkowe zawsze potrzebne

Koperty bąbelkowe są zawsze potrzebne – i firmom, i osobom prywatnym. Muszą być mocne, pokryte papierem z warstwą polietylenu PE, zapewnią ochronę przesyłanym rzeczom – nie tylko zabezpieczą je przed urazami mechanicznymi, ale także ochronią przed wilgocią i zalaniem. Najczęściej sprzedawane są w pakietach po 50, 100 oraz 200 sztuk, a wymiary kopert bąbelkowych to A, B, C. Wysoka jakość kopert bąbelkowych zachęca klientów do nabywania takich właśnie kopert. Nie tylko firmy są tym zainteresowane, ale także osoby prywatne. Kto z nas nie wysyłał w takich kopertach płyt CD, kaset, zdjęć, kruchych przedmiotów, drobnych upominków? Prawie każdy, nawet okulary lub inne bardzo delikatne rzeczy, są przekazywane w taki sposób. Aby koperta bąbelkowa była bezpieczna musi być wypełniona bąbelkami na całej wewnętrznej powierzchni, a jej klapka powinna mieć dobrej jakości klej, aby w pełni uchronić cenną nieraz zawartość. Bez kopert bąbelkowych życie byłoby znacznie trudniejsze.

Kilka zdań o kopertach bąbelkowych

Koperty bąbelkowe, czyli koperty z folią bąbelkową, mają dużą przydatność. Najczęściej spotykane są koperty w kolorach białym i beżowym. W sprzedaży hurtowej ich ceny są niezwykle niskie, wahają się od 23 groszy do 80 groszy. W zależności od rozmiaru oraz od ilości kupionych przez klientów paczek – rabaty obowiązują zazwyczaj wtedy, gdy klient kupi od 3 do 12 paczek danego asortymentu kopert. Koperty bąbelkowe to tak zwane  koperty ochronne – chronią przed zniszczeniem, zgnieceniem, wilgocią cenne precjoza, płyty, dyskietki, USB oraz inne drobiazgi. Są alternatywą dla paczek i pozwalają przesyłać wiele przedmiotów w małych pakietach i w niskiej cenie. Inna znana nazwa to koperty pęcherzykowe, a nie bąbelkowe. Klienci dawno docenili walory jakościowe i cenowe kopert bąbelkowych i chętnie je kupują. Chętnie także traktują je jak okrycie cennych przedmiotów lub delikatnych drobiazgów. Koperty bąbelkowe hurtownia papiernicza ma zazwyczaj w ofercie i ciągłej sprzedaży.

Folia stretch to najlepszy patent do owijania przedmiotów.

Koperty bąbelkowe jako opakowanie pocztowe

Koperty bąbelkowe składają się z papierowej części zewnętrznej oraz bąbelkowego wkładu asekurującego wkładane do koperty przedmioty. Papier pokryty jest polietylenem, dlatego koperta ma dużą odporność na wilgoć. Folia bąbelkowa ściśle przywiera do całej powierzchni papieru wewnątrz kopert. Takie rozwiązanie powoduje dodatkowe skuteczne wzmocnienie oraz jest źródłem dobrej ochrony przesyłanych papierów, dokumentów, przedmiotów oraz cennych precjozów. Kopertę zamyka się szybko dzięki paskowi z taśmą samoklejącą. Koperty bąbelkowe ważą od 9 do 74 gramów, a zatem opłata pocztowa jest niewysoka. Folia pęcherzykowa ma wysoką jakość, tłumi i ochrania, amortyzuje oraz jest elastyczna. Koperty chronią przedmioty przed uderzeniami i wstrząsami, nie można ich łatwo rozedrzeć, dopasowują się do kształtu przedmiotów, mają właściwości izolacyjne. Konkluzja może być następująca: koperty bąbelkowe są wydajne, lekkie, ekonomiczne oraz mają właściwości ochronne.

Koperty bąbelkowe

Jak bezpiecznie, praktycznie i szybko wysłać przesyłkę? Najlepiej kupić kopertę bąbelkową. Koperty bąbelkowe mają wiele rozmiarów. Przeważnie są prostokątne, zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi uderzeniami, upadkami, wstrząsami podczas przesyłki pocztowej lub transportu samochodowego różnych paczek. Koperty bąbelkowe mają zamknięcie samoklejące HK z paskiem. Wykonane są z białego papieru o gramaturze 100 gramów, ich środek wyłożony jest warstwą folii bąbelkowej, są odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Mają pasek zamykający, który uniemożliwia otwarcie koperty bez jej uszkodzenia. Zaleca się przesyłanie w takich kopertach książek, płyt CD i DVD, kaset video, katalogów, dokumentów, itp. W sprzedaży są również koperty o nazwie De Luxe, Nevada, a także koperty ze wzmocnionym dnem oraz bokami. Warto takie koperty kupić także do domu i mieć je pod ręką, gdy tylko trzeba przesłać ważne dla nas materiały, dokumenty, a nawet drobne precjoza.

Do wysyłki dokumentów lub małych rzeczy bardzo dobrze sprawdzą się koperty kurierskie i inne.

Koperty bąbelkowe – koszt nadruków

Koperty bąbelkowe dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach oraz wzorach, najczęściej ich kształt jest prostokątny. Można kupić koperty bąbelkowe bez nadruku oraz koperty z nadrukiem wykonane na zlecenie. Wykonanie nadruków to tak zwany koszt dodatkowy: jeżeli firma zamawia nadruk do 1000 sztuk kopert, wówczas nadruk kosztuje 290 złotych netto, gdy zamawiamy nadruk jednokolorowy. Jeżeli firma zamówi nadruk dwukolorowy, to wówczas nadruk wynosi 270 złotych netto od koloru za nadruk do 1000 sztuk kopert bąbelkowych. Koperty mogą mieć rozmiary B, E, F. Koperty mają wymiary wewnętrzne 170 milimetrów na 165 milimetrów, wymiary zewnętrzne 200 milimetrów na 175 milimetrów, ich kolor najczęściej jest biały, a ilość sztuk w opakowaniu wynosi 100 sztuk. Jeżeli firma zamówi koperty z wysyłką, to wówczas koszt przesyłki do odbiorcy wynosi 5 złotych netto. Podsumowując, koperty bąbelkowe mogą być białe, bez nadruków, ale dla celów reklamowych czasem nadruki są zamawiane.

Koperty bąbelkowe mają swoją historię

Koperty bąbelkowe na polskim rynku istnieją od ponad dwudziestu lat. Można je kupić w tradycyjnym sklepie, można zamówić za pośrednictwem internetu, można nabyć w sklepie z artykułami papierniczymi, nieraz dostępne są nawet w kioseku. Jeżeli zamówiony towar nie spełnia oczekiwań i wymagań jakościowych konsumenta, wówczas można go odesłać do producenta przesyłką na koszt kupującego lub poprosić o jego wymianę. Koperty bąbelkowe dostępne są w kolorach białym, szarym i brązowym, w kilkunastu rozmiarach.  Koperty bąbelkowe są bardzo lekkie, a wysłane w nich przesyłki są bardzo tanie, ponieważ waga powiązana jest z ceną przesyłki. Konkludując, kopert bąbelkowych używa każdy z nas w życiu prywatnym lub zawodowym. Nie warto rezygnować z możliwości oferowanych przez takie koperty. Łańcuszek, drobna i niedroga biżuteria, płyty CD, DVD, cenne dokumenty, umowy, papiery, drobne precjoza – można je przesłać w kopercie bąbelkowej. W ten sposób zyskujemy pewność, że produkt trafi w całości do odbiorcy.

Aby przesyłka była dobrze zabezpieczona warto zaopatrzyć się w dobre taśmy do pakowania i inne.

Koperty bąbelkowe jako produkt z historią i przyszłością

Czym są bąbelki? Formą przestrzenną – mogą być bąbelki w kałużach, bąble po poparzeniu pokrzywą, bąblami nazywamy też dzieci. Takie małe, bezbronne i pyzate. Bąbelki w kopertach są małe, ale nie są bezbronne. One bronią – przed zniszczeniem, zawilgoceniem, destrukcją, przed tym, co złe, niszczycielskie. Bąbelki to wkład do kopert. Koperty bąbelkowe wyprodukowane są z folii bąbelkowej, która tworzy wnętrze takiej koperty oraz papieru wygładzanego dzięki zastosowaniu specjalistycznych maszyn służących do tego celu.Wkład, który przesądza o wartości koperty, o jej znaczeniu, wadze i przeznaczeniu. Dzięki takiemu wkładowi zwykła, papierowa koperta zyskuje niemal magiczną moc ochronną i obronną. Pomaga ochronić dokumenty, pozwala schować zawartość, czyli kruche przedmioty takie, jak np. płyty CD do bezpiecznego wkładu. Bez kopert bąbelkowych niemożliwe byłoby funkcjonowanie oraz istnienie. One pozwalają na przesyłanie w bezpieczny sposób kruchych przedmiotów, cennych dokumentów i drobnych gadżetów. Koperty bąbelkowe to produkt mający historię, czyli przeszłość, za sobą oraz przyszłość przed sobą. Dzięki takim kopertom świat wydaje się bardziej bezpieczny i optymistyczny.

Koperty bąbelkowe jako ochrona i osłona

Koperty bąbelkowe to ochrona i osłona. Małe plastikowe bąbelki zamknięte w papierowej osłonie dają ochronę cennym, kruchym przedmiotom, płytom CD oraz dokumentom. Bez nich niemożliwe jest funkcjonowanie żadnej firmy i wielu osób prywatnych. Dzięki nim przesyłanie produktów stało się łatwiejsze, bezpieczniejsze, tanie (koperty bąbelkowe są lekkie). Pozwalają one na tanie funkcjonowanie, nie trzeba korzystać z usług drogich firm kurierskich. Wystarczy zapakować delikatny obiekt w kopertę bąbelkową i wysłać go listem poleconym. Usługa tania, ale bezpieczna i pewna. Dobra, korzystna i niedroga. Dzięki niej firmy funkcjonują na rynku w sposób tani i pewny. Zanim jednak produkt zostanie zapakowany do koperty bąbelkowej, to trzeba wybrać ekonomiczne, niedrogie, ale dobre jakościowo koperty – najlepiej w sklepie internetowym, ponieważ internet daje nabywcy możliwość porównania cen, produktów i jakości, pozwalając wybrać najbardziej optymalny wariant. A później pozostaje już tylko korzystanie z dobrego jakościowo produktu.

Dodatki do taśm do pakowania w większości przypadków znacząco ułatwiają pracę.

Koperty bąbelkowe w szerokiej gamie rozmiarów

Koperty bąbelkowe mają środek wyścielony folią bąbelkową, odporną na rozdarcie, dopasowującą się do kształtu produktów, mającą cechy izolacyjne, chroniącą przed zanieczyszczeniami, wodą i wilgocią. Klapa koperty wyposażona jest w pasek samoklejący, dzięki któremu dobrze się zakleja. Na bokach i dnie koperty jest szeroki zgrzew. Nawet ciężkie przedmioty dobrze przechowają się wewnątrz koperty. Dzięki takim kopertom można tanio przesłać delikatne lub cenne przedmioty, dobrze ochronią zawartość i cało dostarczą ją do odbiorcy. Rozmiary kopert bąbelkowych są zróżnicowane – od 125 x 176 mm aż do 370 x 480 mm. Zatem gama jest szeroka, kopert bąbelkowych jest sporo, kolorystyka nie jest zbyt szeroka – zazwyczaj są to koperty białe, kremowe, żółte. Najczęściej kupowane są koperty białe, ale bywają także brązowe lub beżowe. Zapotrzebowanie dyktuje wybór. Podsumowując, koperty bąbelkowe zawsze przydadzą się w każdej firmie, nigdy nie wiadomo, co trzeba będzie przesłać.

Modne i praktyczne torby papierowe.

Koperta bąbelkowa

Jeżeli chcesz przesłać kurierem lub pocztą przesyłkę, która może ulec uszkodzeniu w trakcie transportu, posiada większą wartość i boisz się o jej stan w czasie pokonywania setek kilometrów zanim trafi do adresata, niezaprzeczalnie powinieneś postawić na koperty babelkowe.

Standardowa koperta bąbelkowa, posiada w swoim wnętrzu wyściółkę z folii bąbelkowej i będzie idealnie chroniła każdą przesyłkę. Rozmiary takowych kopert dopasowane są do gabarytów wszelkiego rodzaju paczek, dzięki czemu będziesz mógł w nie zapakować praktycznie wszystko!

Kopter bombelkowe to naprawdę świetna alternatywa – nie są o wiele droższe od standardowych kopert, a dają Ci pewność, że znajdująca się w nich zawartość przede wszystkim nie zamoknie, a po drugie będzie chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi, obtarciami, upadkami i tak dalej. Ich ogromną zaletą jest także powszechna dostępność – zakupisz je w każdym kiosku, urzędzie pocztowym, a w swojej ofercie powinien je posiadać także praktycznie każdy kurier, z którego usług korzystasz.

Kiedy warto sięgnąć po koperty bąbelkowe?

Po koperty babelkowe h18 najlepiej sięgać za każdym razem. Nawet w przypadku, kiedy wysyłamy normalne listy, te specyficzne koperty sprawdzą się idealnie, będą bowiem chroniły zawartość przed zalaniem i wilgocią. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli wysyłasz ważne dokumenty i nie chcesz aby cokolwiek im się stało.

Koperty bablekowe cena, to także szansa na uchronienie przesyłki przed rozdarciem, roztarganiem, uszkodzeniami mechanicznymi, amortyzacja podczas upadku nawet z bardzo dużej wysokości i tym podobne. Z tego też powodu, po koperty babelkowe cennik warto sięgnąć za każdym razem, kiedy wysyłać będziemy coś wartościowego, delikatnego lub przedmioty, które mogą ulec uszkodzeniu w trakcie ich transportu. W dzisiejszych czasach bardzo wiele słyszymy o tym jak traktowane są paczki na polskiej poczcie oraz przez polskie firmy kurierskie – warto więc samemu zadbać o należyte bezpieczeństwo naszych przesyłek!

Wysyłasz często paczki? Kartony są do tego idealnym rozwiązaniem.

Zalety kopert ochronnych

W ostatnich czasach można zauważyć, że coraz więcej osób będzie stawiało koperty ochronne, wyłożone folią bąbelkową, nad te standardowe, które nie dają praktycznie żadnego zabezpieczenia przed uszkodzeniem, roztarganiem, czy też zamoknięciem.

Standardowe koperty z folii babelkowej, to natomiast pewność, że przesyłka będzie o wiele bardziej zabezpieczona. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest niezwykle prosta! Wyściółka ze specjalnej folii, której wypustki wypełnione są powietrzem, nie tylko posiada dużą rozciągliwość, dzięki czemu szansa na roztarganie zdecydowanie się zmniejsza, ale dodatkowo będzie całkowicie odporna na działanie wody, co da nam pewność, że przesyłka nie zamoknie lub nie będzie miała kontaktu z wilgocią.

Takowe koperty pęcherzykowe nie są o wiele droższe od kopert standardowych, warto więc w nie zainwestować i móc cieszyć się naprawdę bardzo wysoką jakością wykonania oraz bezpieczeństwem naszych przesyłek, na którym przecież tak bardzo będzie nam zależało w większości przypadków.

Standardowe wymiary kopert bąbelkowych

Wszystkie koperty bąbelkowe, posiadały będą dokładnie takie same rozmiary jak koperty standardowe. Dzięki temu najmniejsze wymiary kopert bablekowych, zaczynać będą się już od formatu A5, dochodząc nawet do formatu A1!

Nieważne, czy będą to koperty, które oferuje nam koperty babelkowe poczta polska, czy też prywatna firma kurierska, wszystkie posiadają bowiem ustandaryzowane wymiary, aby ułatwić rozpoznanie wśród nich oraz wybór tych najlepiej dopasowanych do naszych potrzeb. Największe koperty bablekowe rozmiary, bez problemu będą w stanie pomieścić trochę większe paczuszki, umieszczone dodatkowo w kartonowych pudełkach, najlepiej w formie prostokąta, tak aby dopasowały się do kształtu samej koperty. Wyłożenie wnętrza takowych kopert wspomnianą folią daje nam stuprocentową gwarancję, że ich zawartość pozostanie bezpieczna, także podczas transportu i w razie nieszczęśliwych lub niespodziewanych wypadków.

Do transportu obrazów polecamy tuby.

Produkcja kopert bąbelkowych

Witamy Cię serdecznie na naszej stronie! Jeżeli tutaj trafiłeś z całą pewnością interesują Cię koperty babelkowe producent. Dajemy Ci stuprocentową gwarancję, że nie mogłeś znaleźć lepszego producenta oraz jednocześnie dystrybutora tychże właśnie opakowań, służących do zabezpieczania listów, dokumentów, paczek, przesyłek oraz przedmiotów o większej wartości, które mogą być narażone na zamoknięcie, kontakt z wilgocią, uszkodzenia mechaniczne, czy też przestać funkcjonować z powodu upadku i tak dalej.

Jako wzięty i popularny producent kopert babelkowych na polskim rynku, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci nie tylko najwyższą jakość naszych produktów, ale jednocześnie najszerszy wybór oraz najbardziej konkurencyjne ceny! Chcesz się o tym przekonać? W takim razie dokładniej zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz jakie koperty babelkowe hurtownia przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Wiele wersji kolorystycznych, możliwość wykonania nadruków na kopertach i w razie potrzeby zamówienia także nietypowych rozmiarów!

Doskonałym narzędziem do estetycznego pakowania przesyłek jest papier pakowy.

Polietylenowe folie bąbelkowe

Chociaż wydawać by się mogło, że wszystkie koperty bąbelkowe wrocława będą posiadały dokładnie taką samą jakość, to jak się okazuje, tylko niewielka ich część posiadała będzie w swojej wyściółce folie, które dodatkowo powleczone są polietylenem.

Polietylenowe koperty bąbelkowe warszawa to stuprocentowa gwarancja ochrony przed wilgocią, wodą oraz zamoczeniem. Polietylen jest bowiem substancją całkowicie hydrofobiczną, która nie będzie wchodziła w reakcje z wodą, dzięki czemu nie ma szans, aby zawartość Twojej koperty uległa zniszczeniu lub też wspomnianemu przed chwilą zamoczeniu.

No dobrze, skąd mam jednak wiedzieć, czy koperty bąbelkowe wrocław, z których korzystam, na pewno posiadają dodatkową warstwę wspomnianego przed chwilą polietylenu? Gwarancję taką da Ci przede wszystkim korzystanie z wyrobów sprawdzonych dostawców oraz producentów takowych kopert – dokładniejsze informacje na ten temat możesz także uzyskać przeglądając dokładniej ich ofertę, w której informacje takowe powinny być zazwyczaj zawarte.

Ile kosztują koperty bąbelkowe?

Chociaż standardowa koperta bablekowa a4, nie różniła się zazwyczaj zbytnio ceną od koperty o dokładnie takich samych wymiarach, jednak bez folii bąbelkowej w środku, to obecnie zauważyć możemy drastyczny wzrost cen tychże właśnie materiałów do pakowania, które stają się w ostatnich czasach coraz bardziej popularne. Dlaczego koperty bezpieczne tak bardzo drożeją? Głównym powodem jest fakt, że zmieniła się technologia ich wykonania i aby mogły być jeszcze bardziej bezpieczne i jeszcze bardziej odporne na działanie wody i wilgoci, pokrywane są dodatkowymi substancjami i powłokami zabezpieczającymi.

Jeżeli jednak nie chcesz przepłacać i wydaje Ci się, że cena koperty bąbelkowej jest w dzisiejszych czasach zdecydowanie za wysoka, w takim razie koniecznie musisz przerzucić się na zakupy hurtowe. Wielu producentów kopert oferujących swoje produkty oraz usługi w sieci internetowej, proponuje ich sprzedaż w sporych ilościach, po kilkaset lub po kilka tysięcy sztuk. W jednej paczce, zazwyczaj otrzymujesz koperty wszystkich wymiarów, dzięki czemu w każdej chwili będziesz miał do nich dostęp, a cena pojedynczej spaść może nawet kilkukrotnie!

Tektura falista zdecydowanie sprawdza się jako wytrzymała, ochronna warstwa przesyłek.

Praktyczność kopert powietrznych

Przedmioty ostro zakończone, szczególnie posiadające ostrzejsze rogi, nie będą nadawały się do umieszczania w normalnych kopertach, zazwyczaj będą je bowiem uszkadzać. Jeżeli chcesz więc przesłać komuś książki, narzędzia lub też przedmioty ostre, wtedy najlepiej postawić będzie na koperty powietrzne.

Czemu akurat takowe koperty babelkowe? Odpowiedź jest niezwykle prosta! Po pierwsze, nie są one najdroższe, po drugie będą dostosowywały się swoim kształtem bezpośrednio do kształtu przedmiotu, który w nich umieścimy i po trzecie są niezwykle praktyczne, wytrzymałe, wydajne ora gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo.

Oczywiście musisz pamiętać, że koperta bąbelkowa nie daje stuprocentowego zabezpieczenia przed uszkodzeniami i w przypadku kiedy wysyłasz naprawdę wrażliwe przedmioty, warto dodatkowo owinąć je tekturą, papierem i tym podobnymi. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, pozwalające uchronić przedmioty przed trwałymi uszkodzeniami mechanicznymi lub kontaktem z wodą.

Wymiary kopert bąbelkowych

Jeżeli chcesz wysłać jakiś przedmiot pocztą lub kurierem i boisz się, że koperty bombelkowe mogą okazać się zbyt małym i nieodpowiednim rozwiązaniem, to nie powinieneś przejmować się na zapas, jak się bowiem okazuje, największe z nich posiadają nawet po pięćdziesiąt centymetrów długości! Jeżeli chodzi natomiast o wymiary kopert babelkowych, które są najmniejsze to posiadają one niespełna kilkanaście centymetrów swojej średnicy i idealnie nadadzą się na wysłanie na przykład niewielkiej biżuterii i tym podobnych.

Jak więc widać, koperty babelkowe poczta polska sprawdza się zarówno w przypadku książek, płyt CD, błyskotek, dokumentów, plakatów, a nawet kartonowych pudełek o delikatnie większych rozmiarach. Musisz jednak pamiętać, że ostre krawędzie nie będą dobrze wpływały na żywotność takowej bąbelkowej koperty, szczególnie kiedy bardzo mocno wbijają się w jej powierzchnię. W takim razie warto zatroszczyć się o dodatkowe zabezpieczenie, na przykład w formie papierowej lub tekturowej.

Aby przewieźć bardzo ciężkie przesyłki przydatne będą wózki transportowe i magazynowe.

Standardowa koperta bąbelkowa

Typowe i normalne koperty bąbelkowe warszawa produkowane są z wygładzanego maszynowo papieru i następnie łączone z folii bąbelkowej, która podobnie jak sam papier dodatkowo pokrywana jest polietylenem, zapewniając stuprocentową odporność na wilgoć. Każda koperta posiada także pasek kleju lub taśmy samoprzylepnej co umożliwia jest wygodne i szybkie zamknięcie. Warto zauważyć także, że takowe koperty są dosyć lekkie i ważą maksymalnie 74g (najlżejsze natomiast 9g), dzięki czemu pozwalają nam ograniczyć koszty przesyłki.

Standardowe koperty babelkowe hurtownia nabędziemy nie tylko w kiosku, sklepie papierniczym i na poczcie, ale także w sieci internetowej. Przy ich wyborze naprawdę warto postawić na sprawdzonych producentów i czasami zapłacić trochę więcej, dzięki temu będziemy mieli jednak pewność, że nasze koperty ochronne rzeczywiście będą chroniły i spełnią powierzone im zadanie w stu procentach! Porad na temat zakupu profesjonalnych kopert bąbelkowych możesz poszukać na przykład w internecie.