Broker kurierski KurJerzy.pl

Serwis brokerski KurJerzy.pl działa na polskim rynku od 2009 i od lat wyznacza standardy w branży. Stale rozwijana technologia oraz nowoczesne rozwiązania sprawiają, że nadawanie, monitorowanie i odbieranie przesyłek jest intuicyjne i szybkie. Poza tym atrakcyjny cennik KurJerzy.pl sprawia, że wysyłka kopert, paczek i palet jest zdecydowanie tańsza. To idealna opcja dla klientów indywidualnych biznesowych, a dzięki integracji ze sklepami internetowymi także zakupy są zdecydowanie prostsze.

Logo brokera kurierskiego KurJerzy.pl

KurJerzy.pl opinie

Serwis KurJerzy.pl współpracuje z najlepszymi przewoźnikami na rynku takimi jak DHL, kurier UPS, InPost, GLS oraz GEIS. Poza tym oferuje szereg opcji dodatkowych. KurJerzy.pl daje również szansę, by nadać paczkę krajową i zagraniczną oraz zajmuje się eksportem przesyłek. W efekcie z usług brokera korzysta ponad 230 tysięcy osób, a za jego pośrednictwem zostało już przewiezionych ponad milion paczek. To najlepsza rekomendacja. Zaufanie klientów widać również w opiniach o KurJerzy.pl. W popularnym serwisie Opineo znaleźć można prawie 300 ocen, a ich średnia wynosi 4,2. Aż 81% użytkowników poleca tę firmę. Na Google o KurJerzy.pl opinie wystawiło 185 klientów ze średnią oceną 4,5. Klienci doceniają niskie ceny, przejrzysty interfejs oraz rzetelną realizację usług.

Jak wysłać paczkę KurJerzy.pl?

Wysyłka KurJerzy.pl jest uproszczona do niezbędnego minimum. Sam proces składania zamówienia polega na wypełnieniu intuicyjnego formularza, w który wpisuje się podstawowe parametry paczki takie jak waga i wymiary oraz wybiera się opcje dodatkowe. W ten sposób można sprawdzić wycenę KurJerzy.pl oraz wysłać paczkę. Po wpisaniu wszystkich danych pojawia się oferty różnych przewoźników wraz z cenami oraz prognozowanym czasem doręczenia. Po wybraniu konkretnej wystarczy zapłacić online. Poza tym Biuro Obsługi Klienta KurJerzy.pl na każdym etapie wysyłki służy pomocą i bez problemu online się można połączyć z konsultantem, który pomoże rozwiązać problemy z przesyłką. Poza tym w ofercie znajdziemy również Prepaid, zniżki dla sklepów, wyszukiwarkę kodów pocztowych i opcję śledzenia przesyłki KurJerzy.pl oraz inne przydatne funkcje.

Oferta KurJerzy.pl

Z usług KurJerzy.pl mogą korzystać klienci indywidualni i biznesowi, ci, którzy wysyłają okazjonalnie i regularnie. Przede wszystkim nie trzeba podpisywać umowy, by mieć dostęp do najniższych cen oraz całej palety usług. Atrakcyjny cennik KurJerzy.pl wynika przede wszystkim z ilości zleceń, a to jest podstawą do negocjowania kosztów. Szacunkowo można w ten sposób obniżyć cenę nawet o kilkadziesiąt procent. Poza tym klienci KurJerzy.pl kody rabatowe również wykorzystują przy zamówieniu przewoźników. To jedna z najciekawszych opcji promocyjnych.

KurJerzy.pl integracje

Integracja sklepu internetowego z KurJerzy.pl przede wszystkim pozwala na automatyzację procesów zamawiania usługi przy okazji zakupów w sieci. Dzięki temu można szybko wygenerować etykiety adresowe. Jest to bardzo duża oszczędność czasu i pieniędzy, a także ułatwienie dla sprzedawców.

KurJerzy.pl pobrania

Biorąc pod uwagę oczekiwania klientów KurJerzy.pl pobrania zwraca w ciągu 1 dnia roboczego. To opcja dodatkowa, która zabezpiecza interes nadawcy i sprzedawcy, a dzięki szybkim wpłatom na konto zachowana jest płynność finansową. Pomimo popularności płatności elektronicznych pobrania w KurJerzy.pl są często wybieraną alternatywą. Dotyczy ona przesyłek kopertowych i paczkowych. Szybsza procedura jest dostępna do kwoty 2000 zł dla jednego użytkownika. Po jej przekroczeniu zwroty KurJerzy.pl są realizowane w standardowym trybie – czyli około 3-5 dni roboczych od daty doręczenia paczki. Jest to zależne od tego, jak szybko pobrania przekaże firma kurierska.

Usługi dodatkowe KurJerzy.pl

Jedną z najważniejszych usług, które są realizowane, jest świadczenie usług pośrednictwa w transporcie drogowym KurJerzy.pl na podstawie licencji transportowej posiadanej przez firmę.

KurJerzy.pl kontakt

Na wszelkie pytania klientów odpowiadają pracownicy Biura Obsługi Klienta KurJerzy.pl. Bez problemu można skontaktować się telefoniczne lub też poprzez formularz online. Siedziba firmy mieści się w Gdańsku, a marka jest obecna również w mediach społecznościowych – na przykład na Facebooku. Na kanale można zapoznać się z ofertą firmy.

Cennik brokera KurJerzy.pl: link

Typy przesyłek:
  • Koperta
  • Paczka
  • Paleta
Udogodnienia:
  • Uproszczony proces składania zamówień
  • Prepaid
  • Zniżki dla sklepów
  • Możliwość śledzenia przesyłki

Obsługiwane firmy kurierskie:

Logo UPS kurier Logo Geis KurierLogo GLS KurierLogo DHL kurier

  KurJerzy.pl kontakt

Richert KurJerzy sp. k.
ul. Dąbrowszczaków 1/108
80-374 Gdańsk

KurJerzy e-mail:
[email protected]

Telefon KurJerzy:
Tel. 58 600 81 70

Godziny pracy KurJerzy:
Pn – Pt w godz: 7.00 – 15.00

KurJerzy.pl – Profil na Facebook

Strona internetowa brokera kurierskiego KurJerzy