Wielu klientów, wysyłając opony, decyduje się na skorzystanie z usług kuriera UPS. To gwarancja doskonałej jakości realizowanych usług także w sektorze części samochodowych. Kurier UPS opony przewozi szybko i sprawnie pod warunkiem, że dołożymy starań, by przygotować przesyłkę do transportu zgodnie z zaleceniami firmy. Co roku przewoźnik transportuje szereg paczek z oponami, ponieważ jest to najczęściej wymieniana część samochodowa.

Jak zapakować oponę kurierem UPS?

Opony kurierem UPS należy wysyłać pojedynczo. W celu zabezpieczenie należy całą oponę owinąć folią stretch lub taśmą samoprzylepną. Etykietę adresową umieszcza się tak, by mieściła się ona na bieżniku. Należy również dobrze zakleić ją taśmą przezroczystą.

Przykład dobrze zapakowanej opony UPS:

opona dla kuriera UPS

Opony kurierem UPS można również zapakować w karton o regularnej bryle prostopadłościanu. Przewoźnik zaleca, by w jednym opakowaniu znalazły się maksymalnie dwie opony. Jeśli wysyłamy opony z felgami, najlepiej pakować je pojedynczo lub maksymalnie parami.

Przygotowując przesyłkę z oponami kurierem UPS, nie wolno pakować czterech sztuk razem i owijać ich folią stretch oraz nadawać z jedną etykietą adresową. Kurier nie przyjmie tak przygotowanej przesyłki.

 

Wybierz najlepszą ofertę brokerów i wysyłaj tanio.