Broker kurierski APaczka.pl

Jeden z najprężniej działających operatorów logistycznych to duże wsparcie dla przedsiębiorców szczególnie z segmentu e-commerce. Przede wszystkim Apaczka.pl bazuje na dziesięcioletnim doświadczeniu oraz stale wprowadza nowoczesne rozwiązania, z których podstawą stają się integracje ze sklepami internetowymi i platformami, na których są zbudowane. To ułatwia codzienne nadawanie przesyłek przez ponad 60 tysięcy klientów. W efekcie kurierzy dostarczyli już blisko 20 milionów paczek, a Apaczka opinie szczególnie u przedsiębiorców ma bardzo pozytywne. Firma działa w Warszawie i pośredniczy w dostarczaniu przesyłek nadawanych do odbiorców na całym świecie.

Logo brokera kurierskiego apaczka

Usługi Apaczki

Apaczka przesyłki kurierskie realizuje na zlecenie firm z różnych branż. Oferta marki doskonale odpowiada na potrzeby przedsiębiorców z sektora e-commerce zarówno B2B, jak i B2C. Operator współpracuje z najlepszymi przewoźnikami na rynku takimi jak na przykład DPD, DHL, FEDEX, Pocztex, Kurier InPost. To gwarantuje rzetelną realizację usług, a także dostęp do szeregu opcji dodatkowych Apaczki, które pozwalają spersonalizować usługę. Wśród najpopularniejszych należą zwrot dokumentów, dostawa w sobotę czy też bardzo praktyczny wymóg podpisu osoby dorosłej. Informacje znaleźć można na funkcjonalnej stronie internetowej Apaczki.

Apaczka – jak nadać przesyłkę?

Apaczka nadawanie przesyłek opiera na intuicyjnym formularzu dostępnym online. W dedykowane miejsca wpisuje się podstawowe parametry paczki takie jak waga i wymiary oraz zaznacza się wybrane opcje dodatkowe. Na tej podstawie przygotowywana jest wycena Apaczki. Jest ona korzystna zarówno dla tych, którzy wysyłają regularnie, jak i tych, którzy nadają okazjonalnie. Jeśli masz wątpliwości jak nadać przesyłkę z Apaczką, obejrzyj materiał.

Wycena paczki w Apaczka.pl – cennik.

Cena przesyłki Apaczka zależna jest od kilku zmiennych. Składają się na nią cena bazowa, opłata paliwowa, a także wybrane opcje dodatkowe takie jak na przykład ubezpieczenie czy pobranie. Przede wszystkim Apaczka cennika paczek kurierskich nie udostępnia na stronie, a każde zlecenie jest ustalane indywidualnie po zarejestrowaniu konta. Takie udogodnienie pozawala negocjować stawki za wysyłkę paczek, listów czy palet. Poza tym Apaczka daje dostęp do usług najlepszych przewoźników, a każdy klient ma indywidualnego opiekuna handlowego, który wspiera w szybkim, tanim i skutecznym nadawaniu przesyłek. Do dyspozycji jest intuicyjny panel online z możliwością importu danych adresowych. Z klientami Apaczka rozlicza się w formie umowy, przedpłaty lub limitu kredytowego.

Integracja ze sklepem internetowym

Apaczka Woocommerce integracje ze sklepami internetowymi stale rozwija w oparciu o nowoczesne rozwiązania systemowe. Dzięki temu jest w stanie zaproponować klientom z branży e-comemerce usługę szyta na miarę zmieniających się potrzeb. Integracja sklepu z Apaczką Prestashop upraszcza cały proces wysyłki. Poza tym daje narzędzia do obsługi Allegro, monitoringu pobrań, a nawet obsługi drukarki. Skracają one czas nadawania przesyłki do niezbędnego minimum. Poza tym Apaczka ceny oferuje bardzo atrakcyjne ze względu na ilość transportowanych miesięcznie paczek. To właśnie jest najważniejszy argument w negocjacjach z kurierami, a zyskuje tylko klient. Operator nie wprowadza żadnych opłat abonamentowych ani nie wymaga podpisywania umowy.

Apaczka kod promocyjny

Klienci sklepów internetowych mogą liczyć na szereg akcji promocyjnych oraz kody rabatowe Apaczka. Pozawalają one znacząco obniżyć koszty zakupów i są przede wszystkim dedykowane nowym klientom. Kody promocyjne Apaczka pojawiają się okazjonalnie i często czas ich ważności jest ograniczony. Wystarczy się zarejestrować, by móc skorzystać z ciekawego bonusu. Apaczka informacje o akcjach rabatowych publikuje również w mediach społecznościowych. Aktualnie serwis proponuje ofertę PROMO15 na 15% rabatu na wysyłkę. Po rejestracji mamy 10 minut, by nadać paczkę dużo taniej.

Opinie o Apaczka.pl

Dla klientów prywatnych i firm niezwykle istotne są opinie o Apaczce wystawione przez innych użytkowników. To w pewien sposób daje gwarancję tego, że korzystamy z usług profesjonalistów. Apaczka ma pozytywne opnie na stronach branżowych takich jak GoWork.pl, opineo.pl. Najwięcej opinii pojawia się na wizytówce marki Google Moja Firma. Aktualnie (luty 2020) firma ma 589 opinii ze średnią 3,5. Co istotne, w większości przypadków na komentarze i pytania internautów odpowiadają pracownicy, co czyni markę wiarygodną.

Praca w Apaczka – opinie

Operator logistyczny jest jedną z najprężniej rozwijających się branż na rynku. W efekcie oferty pracy Apaczka ogłasza regularnie, co jest związane z nowymi zadaniami, które stoją przed firmą oraz potrzebą dostosowania usług do dynamicznego rynku. Poszukiwani są przede wszystkim specjaliści do obsługi klientów indywidualnych i biznesowych. Apaczka zatrudnia 60 osób w dwóch oddziałach. Obsługują oni 70 tysięcy klientów przede wszystkim z sektora e-commerce. W popularnych serwisach ogłoszeniowych można znaleźć ofertę pracy w Apaczce na przykład na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży. Apaczka pracę oferuje również na swoim profilu na GoWork.pl. Można tam również znaleźć opinie klientów oraz odpowiedzi pracowników. Dokładają oni starań, by przybliżyć ofertę, pomóc rozwiązać problemy oraz są najlepszą rekomendacją dla marki.

Apaczka kontakt

Operator oferuje atrakcyjne ceny i proste mechanizmy integracji sklepu z Apaczką. To sprawia, że zamawianie kuriera jest proste i bezpieczne. Działa również Wsparcie Biura Obsługi Klienta Apaczka w godzinach od 8 do 18. Można się również skontaktować mailowo [email protected]. Klienci znajdą również odpowiedzi na szereg pytań w Bazie Wiedzy https://www.apaczka.pl/centrum-pomocy na stronie internetowej operatora. Całą procedurę wsparcia ułatwia na stronie Apaczka logowanie do sytemu.

Dokumentacja API brokera Apaczka

Typy przesyłek:
  • Koperta
  • Paczka
  • Paleta
Udogodnienia:
  • Prosty panel klienta
  • Integracja ze sklepami internetowymi
  • Biuro obsługi klienta

Obsługiwane firmy kurierskie:

Logo DPD Kurier Logo DHL kurier Kurier UPS Logo Logo Geis Kurier

APaczka.pl kontakt

R2G Polska Sp. z o.o.
ul. F. Klimczaka 1
02-797 Warszawa

apaczka e-mail:
[email protected]

telefon apaczka:
Tel. 22 380 3070

Godziny pracy apaczka:
Pn – Pt w godz: 9.00 – 18.00

Strona internetowa brokera kurierskiego apaczka