Broker kurierski ePaka.pl

Epaka to jeden ze znanych i doświadczonych brokerów kurierskich, który stale dostosowuje swoją ofertę do zmieniającego się rynku. W ten sposób odpowiada na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych. Dlatego właśnie epaka opinie odbiorców i nadawców ma pozytywne, a wdrażane integracje ze sklepami internetowymi sprawiają, że cały proces zamówienia kuriera jest szybki i intuicyjny.

Logo brokera kurierskiego epaka.pl

Cennik epaka

Epaka współpracuje z różnymi firmami kurierskimi na terenie kraju i Europy. Dzięki temu że w ofercie ma wielu przewoźników, jest w stanie zaproponować elastyczne warunki. Poza tym cennik epaka staje się także konkurencyjny. Najniższe ceny oczywiście nie wpływają na wysoką jakość obsługi.

Współpraca z epaka

Sam serwis kurierski epaka na terenie kraju ma 24 oddziały, które działają na zasadzie franczyzy. To atrakcyjna forma prowadzenia działalności gospodarczej, więc coraz więcej osób decyduje się na współpracę z epaka. Ten trend wzmacniają oczywiście stale rozwijająca się branża oraz przejrzyste zasady kooperacji. W efekcie epaka to ponad 140 stacjonarnych placówek w kraju, które obsługują codziennie tysiące klientów.

Epaka – jak wysłać przesyłkę?

Nadanie przesyłki epaka przede wszystkim polega na wypełnieniu formularza online, wyborze odpowiedniej firmy kurierskiej oraz oczekiwaniu na przyjazd przewoźnika. Coraz chętniej klienci wysyłają lub odbierają paczki w punktach stacjonarnych epaka, ponieważ nie muszą oczekiwać na przyjazd kuriera, a wszystkie formalności można załatwić w drodze do pracy czy na zakupy. To doskonałe rozwiązanie, które świetnie wpisuje się w tryb życia współczesnego człowieka.

Broker dostarcza również przesyłki pobraniowe. Można również zamówić kuriera epaka telefonicznie. Po podaniu numeru konsultant oddzwoni do klienta w przeciągu minuty. Jest to opcja bezpłatna. Potwierdzeniem zlecenia jest kliknięcie w przesłany e-mailem link na poczcie internetowej, a rozmowa telefoniczna z konsultantem może pomóc wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Epaka przesyłki niestandardowe i niesortowalne oraz paletowe dostarcza do odbiorców bez problemu.

Transport międzynarodowy epaka

Transport międzynarodowy epaka to jeden z ważniejszych kierunków rozwoju firmy. Klienci nadają mniejsze i większe paczki w każdy zakątek świata. Najczęściej epaka przesyłki do Niemiec, Anglii czy na Ukrainę oraz do wielu innych krajów dostarcza w trybie ekspresowym, dokładając starań o najwyższy standard realizowanych usług. Przy dostarczaniu paczek międzynarodowych epaka korzysta z transportu samochodowego i samolotów, co wpływa na cenę usługi czas realizacji zlecenia.

Opcje dodatkowe epaka

Najlepsi przewoźnych, z jakimi forma współpracuje, tacy jak UPS, DPD, K-EX, InPost, FedEx, Paczkomaty, DHL, dostarczają codziennie tysiące paczek klientom indywidualnym i przedsiębiorcom. Dlatego epaka cennik ma bardzo atrakcyjny, a usług realizowane są na najwyższym poziomie. Najczęściej przesyłki dostarczane są następnego dnia niezależnie od miejsca nadania i odbioru przesyłki. Poza tym szereg opcji dodatkowych epaka pozwala dopasować usługę do potrzeb. Przede wszystkim broker oferuje doręczenie następnego dnia, a za dodatkową opłatą do wybranej godziny. Kurierzy mogą dostarczać przesyłki także w sobotę, a potwierdzenie nadania i odebrania przesyłki otrzymamy SMS-em. Przesyłki są ubezpieczone. Epaka śledzenie paczki udostępnia w dedykowanym module. Jest to najchętniej wykorzystywana przez klientów darmowa opcja.

Integracje epaka z platformami sprzedażowymi

Wirtualna platforma epaka oraz sieć punktów stacjonarnych to doskonałe miejsca, by nadać i odebrać przesyłki. Poza tym broker wprowadził integrację aplikacji z Allegro oraz sklepami. W ten sposób robienie zakupów staje się jeszcze szybsze, prostsze i bezpieczniejsze. Na popularnym kanale YouTube można znaleźć interesujące filmy brokera dotyczące na przykład tego, jak zapakować na przykład rower epaka.

Integracja systemu epaka z programem do obsługi sprzedaży pozwoli zautomatyzować wszystkie procesy. Sprawia, że są one szybsze, pozbawione błędów i łatwiejsze.

Kontakt epaka

Na stronie internetowej epaka http://epaka.pl znaleźć można listę oddziałów rozlokowanych w całej Polsce. Można w nich nadać dowolną przesyłkę w dowolne miejsce w kraju i na świecie. W przypadku pytań i wątpliwości warto skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta epaka pod numerem +48 666 999 392. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00. Kontakt elektroniczny jest możliwy pod adresem [email protected]. Do epaka można również napisać w mediach społecznościowych. Powodzeniem cieszy się fanpage na Facebooku.

Dokumentacja API dla epaka

Typy przesyłek:
  • Koperta
  • Paczka
  • Paleta
Udogodnienia:
  • Brak umów
  • Wygodny interfejs
  • Materiały do pakowania przesyłek

Obsługiwane firmy kurierskie:

Logo Geis KurierLogo DPD KurierLogo UPS kurierLogo FedEx KurierLogo Inpost KurierLogo DHL kurierLogo pocztex kurier

ePaka.pl kontakt

EPAKA.PL
ul.Sochacz 16
21-400 Łuków

epaka e-mail:
[email protected]

telefon epaka:
Tel. 666 999 392

godziny pracy epaka:
Pn – Pt w godz: 8.00 – 17.00

ePaka.pl – Profil na Facebook

Strona internetowa brokera kurierskiego epaka.pl