Broker kurierski TaniejNieBedzie.pl

Serwis kurierski Taniejniebedzie.pl daje dostęp do ofert różnych przewoźników. Dzięki nim szybko i tanio można wysłać mała paczkę, niestandardową przesyłkę czy też paletę do odbiorcy w kraju i za granicą. Co istotne, aby korzystać z najlepszych warunków nie trzeba podpisywać żadnych umów. Wystarczy założyć darmowe konto, by mieć dostęp do funkcjonalnych narzędzi, które ułatwiają nadawanie paczek i zarządzanie nimi klientom indywidualnym oraz firmom. To oszczędza nie tylko czas, ale również pieniądze. Serwis Taniejniebedzie.pl zwraca również szczególną uwagę na odpowiednie zapakowanie przesyłki do drogi. Musi mieć być ona zapakowana w karton o kształcie regularnego prostopadłościanu. W przeciwnym razie zostanie wyceniona jak paczka niestandardowa. W przypadku pytań i wątpliwości warto skontaktować się z konsultantami Taniejniebedzie.pl lub zapoznać się z poradnikami na stronie internetowej.

TaniejNieBedzie.pl oferta

By zamówić kuriera za pośrednictwem Taniejniebedzie.pl wystarczy wypełnić intuicyjny formularz na stronie internetowej. Po wpisaniu parametrów paczki i wybraniu opcji dodatkowych zostanie przedstawiona wycena poszczególnych przewoźników. Wystarczy wybrać najkorzystniejszą propozycję, zapłacić i czekać na przyjazd kierowcy. W wielu przypadkach to właśnie cena będzie najważniejszym argumentem. Warto zauważyć, że z Taniejniebedzie.pl można zaoszczędzić nawet 70% kosztów w porównaniu do standardowych ofert firm kurierskich. Poza tym korzystać można z szeregu opcji i usług bez konieczności podpisywania umowy. Klienci otrzymują również dostęp do intuicyjnego paneli administracyjnego, który umożliwia zarządzenie przesyłkami. Tam również można sprawdzić status swojej przesyłki oraz pobrać potrzebne dokumenty. Bez problemu Taniejniebedzie.pl można zintegrować z serwisem Allegro, a tym samym szybko importować niezbędne dane. A to jest wygodne i oszczędza czas. Broker oferuje również szereg innych usprawnień dla swoich klientów.

Cennik brokera TaniejNieBedzie.pl: link

Typy przesyłek:
  • Koperta
  • Paczka
  • Paleta
Udogodnienia:
  • Szeroki wybór kurierów
  • Poradnik krok po kroku
  • Centrum pomocy

Obsługiwane firmy kurierskie:

Logo Geis Kurier   Logo FedEx Kurier Logo DHL kurier Logo UPS kurier Logo Inpost KurierLogo Paczkomaty Inpost KurierLogo kuriera TNT

TaniejNieBedzie.pl kontakt

CWK sp. z o.o. sp. k.
al. Grunwaldzka 77C/3A
82-300 Elbląg

Adres e-mail:
Na stronie brokera dostępny jest formularz kontaktowy.

Numery telefonów:
Serwis TaniejNieBedzie.pl nie posiada infolinii.

Godziny pracy:
Pn – Pt w godz: 8.00 – 16.00