Broker kurierski Furgonetka.pl

Furgonetka to jeden z najpopularniejszych brokerów na polskim rynku. Przede wszystkim oferuje klientom indywidualnym i przedsiębiorcom szeroki wachlarz usług. Aby skorzystać z intuicyjnego serwisu Furgonetki, nie trzeba podpisywać żadnych umów, czy też opłacać abonamentu. Z takich udogodnień korzystają przede wszystkim mikro, małe czy średnie firmy oraz osoby prywatne. 

Logo brokera kurierskiego furgonetka.pl

Cennik Furgonetki

Niezwykle atrakcyjny jest cennik Furgonetki. Klienci doceniają również to, że bez wychodzenia z domu szybko można wysłać różnego rodzaju przesyłki miejskie, krajowe i międzynarodowe. Poza tym bez problemu można również skorzystać z tak wygodnych możliwości, jakie dają paczkomaty czy też paczka w RUCHu.

Opcje dodatkowe Furgonetki

Przede wszystkim opcje dodatkowe Furgonetki usprawniają cały proces wysyłania, monitorowania i transportu paczek. To świetne rozwiązania, które wpływają na różne aspekty logistyczne. Szczególną popularnością cieszy się przede wszystkim moduł śledzenia przesyłek. Bezpłatna opcja pozwala monitorować trasę paczki i daje informację, czy odbiorca odebrał przesyłkę, co jest istotne szczególnie dla rynku e-commerce. Poza tym kreator szablonów przesyłek oraz książki adresowej Furgonetka pozwala na przykład importować kontakty, co ułatwia integrację z różnymi programami. Poza tym sprawia, że wysyłka jest szybsza i minimalizuje się ilość błędów. System jest również rozbudowany o statystyki i raporty Furgonetki, w których można znaleźć informacje o ilości nadanych paczek czy też o czasie doręczania przez konkretnych przewoźników.

Pobrania Furgonetki

Dla Furgonetki czas doręczeń przesyłek jest bardzo ważnym kryterium i przewoźnicy dokładają starań, by szybko i rzetelnie dostarczać paczki do odbiorców w kraju i za granicą. Broker oferuje również usługę COD Express, którą realizują trzy znane firmy – DPD, FedEx i K-EX. Dzięki temu pobrania wpływają na konta nadawców w ciągu 24 godzin od momentu doręczenia.

Opinie Furgonetka

Furgonetka opinie wśród klientów ma pozytywne. Brokerowi zaufało wiele firm i osób prywatnych, a zarejestrowało się ponad 85 000 klientów. Nadali 1 300 000 paczek. Opinie można sprawdzić również na popularnym serwisie opineo.pl. Tu Furgonetka zebrała ocenę 4,8, a klienci szczególnie doceniają łatwość wyceny i nadania przesyłki, szybkość działania strony, przejrzystość serwisu. 98% klientów poleca Furgonetkę. Ciekawe opinie można znaleźć również w Google. Jest ich prawie 1000, a średnia ocena to 4,0.

Ułatwienia wdrażane przez Furgonetkę 

Oferta Furgonetki to przede wszystkim narzędzia przyspieszające proces nadawania. Klienci mogą korzystać również z kalkulatora wyceny przesyłek, a cena zawiera już opłatę paliwową i drogową, a dzięki temu klient od razu wie, ile finalnie zapłaci. Nadawców i odbiorców wspomaga również Dział Obsługi Klienta.

Integracje Furgonetka

Rynek e-commerce chętnie korzysta z integracji Furgonetki z platformami sklepowymi, Allegro czy eBay oraz innymi partnerami. Dla PrestaShop i Shoplo został przygotowany specjalny moduł. W efekcie samo przygotowanie towaru do wysyłki staje się zautomatyzowane, a to duże oszczędności dla przedsiębiorców.

Furgonetka biznes

Dla klientów biznesowych przygotowany jest specjalny cennik furgonetki. By z niego skorzystać, należy wysyłać powyżej 40 paczek miesięcznie. Poza tym stali klienci mogą liczyć również na możliwość założenia konta postpaid. W systemie Furgonetka Biznes na bieżąco importowane są zamówienia z najpopularniejszych platform sklepowych oraz handlowych. Dzięki temu można kontrolować ilość i stan zamówień, drukować dokumenty przewozowe oraz monitorować drogę paczek i zlecać odbiór paczek.

Jak nadać paczkę z Furgonetką?

Furgonetka jako sprawdzony i rzetelny broker pracuje z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku takimi jak DPD, FedEx, GLS, UPS, K-EX, “Kurier 48” – Poczta Polska, X-Press Couriers, Paczkomaty Inpost, Paczka w RUCHu. Dzięki temu każdy klient może wybrać idealną ofertę, a specjalnie wynegocjowane warunki z pewnością staną się ważnym argumentem, aby wysłać z Furgonetką. Samo wypełnienie formularza online jest intuicyjne i wymaga jedynie wpisania podstawowych danych adresowych oraz parametrów paczki takich jak jej waga i wymiary. Te elementy oraz wybrane opcje dodatkowe wpływają na cenę, jaką przewoźnicy zaproponują.

Giełda przewoźników

By dostarczać szybko i rzetelnie różnego rodzaju przesyłki, wielu przewoźników oferuje konkurencyjne ceny za przewóz różnego rodzaju ładunków. W ten sposób wypełniają przestrzeń w samochodzie. Ta oferta zlecenia transportu przez Furgonetkę jest dostępna zarówno dla przewoźników, jak i dla zleceniodawców.

Aplikacja mobilna Furgonetka

By szybko i w każdym miejscu móc nadawać lub śledzić przesyłkę, warto zainstalować specjalną aplikację mobilną Furgonetka.pl, która została przygotowana na Android, Windows Phone, iOS.

Kontakt Furgonetka

Siedziba Furgonetki mieści się w Warszawie. Większość klientów korzysta jednak z funkcjonalnej strony http://furgonetka.pl/. W przypadku pytań lub problemów można się skontaktować z Działem Obsługi Klienta. Infolinia Furgonetka działa pod numerem + 48 22 112 08 35 w godzinach 8:00-16:00. Na stronie internetowej znajduje się także formularz kontaktowy, a specjaliści również odpowiadają na wiadomości e-mailowe [email protected]. Furgonetka w mediach społecznościowych funkcjonuje na Facebooku.

Można znaleźć również filmy, które na przykład pokazują, jak przygotować paczkę do wysyłki.

 

Dokumentacja API brokera Furgonetka

Typy przesyłek:
  • Koperta
  • Paczka
  • Paleta
Udogodnienia:
  • Dodatkowe narzędzia
  • Duży wybór usług

Obsługiwane firmy kurierskie:

Logo Geis Kurier Logo GLS Kurier Logo DPD Kurier Logo FedEx Kurier  Logo UPS kurier Logo Inpost KurierLogo Paczkomaty Inpost KurierLogo Paczka w RUCHU kurierLogo Poczta Polska kurier

Furgonetka.pl kontakt

Furgonetka Sp z o.o.
ul. Inżynierska 8
03-422 Warszawa

Furgonetka e-mail:
[email protected]

Telefon Furgonetka:
Tel. 22 112 08 35

Godziny pracy Furgonetka:
Pn – Pt w godz: 8.30 – 16.30

Furgonetka.pl – Profil na Facebook