Broker kurierski ShipCenter.pl

Oferta shipcenter.pl jest dedykowana tym klientom, którzy chcą szybko i bez problemów zamawiać tanich i rzetelnych kurierów. To przejrzyste zasady, intuicyjny formularz oraz niemalże 100 punktów stacjonarnych w całej Polsce. Firma rozpoczęła działalność w 2013 roku w Katowicach i od początku współpracowała z kilkunastoma najlepszymi przewoźnikami w Polsce. Dlatego właśnie shipcenter.pl jest w stanie oferować niskie ceny oraz narzędzia do sprawnego wysyłania i monitorowania przesyłek.

SHIP CENTER POLAND – to sieć punktów kuriersko – poligraficznych w Polsce oraz na Litwie. 

Logo brokera kurierskiego shipcenter.pl

ShipCenter.pl oferta

W shipcenter.pl można nadać przesyłki krajowe i zagraniczne, pocztowe oraz palety. Dzięki bazie kurierów bez problemu porównuje się ceny i oferty, wybierając najlepszą propozycję dla siebie. Liczne oddziały rozlokowane w całej Polsce również usprawniają system nadawania i odbierania przesyłek i są świetną alternatywą dla tych wszystkich, którzy nie chcą czekać na przyjazd kuriera. Niezmiennie jednak w każdym wydaniu shipcenter.pl łączy wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Dzięki prowadzeniu w punktach usług poligraficznych, drukarskich, stemplarskich można również skorzystać z profesjonalnej oferty. Na uwagę zasługuje przejrzysta strona internetowa shipcenter.pl z intuicyjną nawigacją oraz szeregiem poradników ułatwiających wysyłanie i przygotowanie przesyłki. Powodzeniem cieszy się również moduł śledzenia przesyłek. Dodatkowe narzędzia takie jak szablony przesyłek, integracja Allegro oraz sklepów online sprawiają, że oferta shipcenter.pl jest szyta na miarę klientów indywidualnych i firm z różnych sektorów.

Ship Center to rozwiązanie franczyzowe co oznacza że każdy kto chce uruchomić włąsną firmę może przystąpić do naszej sieci.

“Jedno miejsce, wiele możliwości” – to hasło towarzyszy Nam już od 2013 r, kiedy otworzyliśmy  pierwszą placówkę w Katowicach. Ship Center to największa sieć punktów w Polsce oferujących w jednym miejscu zarówno usługi firm kurierskich UPS, DPD, DHL, GLS, inPost, Raben, Rohlig Suus, Pocztex oraz usługi poligraficzne, gadżety reklamowe a także nowoczesne pieczątki Colop i Wagraf.

Typy przesyłek:
  • Koperta
  • Paczka
  • Paleta
Udogodnienia:
  • Łatwe śledzenie przesyłki
  • Duży wybór firm kurierskich
  • Oddziały w całej Polsce
franczyza Ship Center

Nasi klienci nie muszą szukać kilkunastu miejsc, w których wykonają ulotki, banery, pieczątki czy wyślą paczkę – ponieważ teraz wiedzą, że wszystko załatwią pod jednym dachem! Współpraca z naszą firmą pozwoli na oferowanie szerokiej gamy usług w placówce Ship Center takich jak: wysyłki kurierskie, przesyłki paletowe, gabarytowe, usługi reklamowe, ekspresowe pieczątki oraz innowacyjne wydruki 3D. Są to usługi dla klientów indywidualnych jak i usługi dla biznesu. Przeszukałeś już szeroki katalog franczyz i nie wiesz jaki wybór będzie opłacalny? Propozycja prowadzenia punktu we franczyzie Ship Center może być dla Ciebie świetnym wyborem! Nie ograniczaj potencjału własnej firmy – postaw na jej rozwój, uruchom nowe oferty

Serwis oferuje tanie przesyłki kurierskie do prawie każdego miejsca na ziemi. Konkurencyjne ceny mają wpływ na wystawiane pozytywne opinie, które można przeczytać na różnych stronach.

Oferta przygotowana jest nie tylko pod ludzi indywidualnych ale także dla firm. Możliwa jest również integracja z serwisem Allegro aby pomóc sprzedającym zaoszczędzić czas.

 Siedziby firmy można znaleźć w takich miastach jak Olsztyn, Ostrowiec czy Kraków oraz wiele innych.

Cennik brokera ShipCenter.pl: link

Franczyza brokera Ship Center

placówka franczyza Ship Center

Obsługiwane firmy kurierskie:

Logo Geis Kurier Logo FedEx Kurier Logo UPS kurier Logo DHL kurier Logo DPD Kurier Logo Inpost KurierLogo Paczkomaty Inpost KurierLogo Raben kurier

ShipCenter.pl kontakt

J&S Best Solution
S.C.K. Janowski, M.Struzik, Ł.Osyra
ul.Gliwicka 51
40-853 Katowice

Adres e-mail:
[email protected]

Numery telefonów:
Tel. 537 177 000
Tel. 32 785 05 55

Godziny pracy:
8:00 – 17:00

ShipCenter.pl – Profil na Facebook