Broker kurierski ShipCenter.pl

Szybkie przesyłki krajowe oraz zagraniczne. Tanie paczki kurierskie do 70kg. Mnóstwo usług dodatkowych. Wiele oddziałów w całej Polsce.

SHIP CENTER POLAND – to sieć punktów kuriersko – poligraficznych w Polsce oraz na Litwie.

 

Logo brokera kurierskiego shipcenter.pl

ShipCenter.pl oferta

W naszych punktach oferujemy pełną kompleksowość usług kurierskich, poligraficznych oraz spedycyjnych. Współpracujemy z największymi przewoźnikami takimi jak UPS, DHL, inPost Kurier, GLS , DHL Express, TNT, Pocztex. W naszej ofercie znajdziecie państwo tanie wysyłki do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Czech, Słowacji, Holandii, a także ekspresowe przesyłki do USA, Kanady czy Norwegii. Jako firma specjalizujemy się również spedycji przesyłek paletowych i wielkogabarytowych w Polsce i Europie. Każdy klient, który ma więcej nicż 10 paczek do nadania miesięcznie może uzyskać odpowiedni rabat. W naszych punktach wykonają Państwo również pieczątki, wydruki wielkoformatowe, wydruki 3D oraz gadżety reklamowe.

Ship Center to rozwiązanie franczyzowe co oznacza że każdy kto chce uruchomić włąsną firmę może przystąpić do naszej sieci.

“Jedno miejsce, wiele możliwości” – to hasło towarzyszy Nam już od 2013 r, kiedy otworzyliśmy  pierwszą placówkę w Katowicach. Ship Center to największa sieć punktów w Polsce oferujących w jednym miejscu zarówno usługi firm kurierskich UPS, DPD, DHL, GLS, inPost, Raben, Rohlig Suus, Pocztex oraz usługi poligraficzne, gadżety reklamowe a także nowoczesne pieczątki Colop i Wagraf.

Typy przesyłek:
  • Koperta
  • Paczka
  • Paleta
Udogodnienia:
  • Łatwe śledzenie przesyłki
  • Duży wybór firm kurierskich
  • Oddziały w całej Polsce
franczyza Ship Center

Nasi klienci nie muszą szukać kilkunastu miejsc, w których wykonają ulotki, banery, pieczątki czy wyślą paczkę – ponieważ teraz wiedzą, że wszystko załatwią pod jednym dachem! Współpraca z naszą firmą pozwoli na oferowanie szerokiej gamy usług w placówce Ship Center takich jak: wysyłki kurierskie, przesyłki paletowe, gabarytowe, usługi reklamowe, ekspresowe pieczątki oraz innowacyjne wydruki 3D. Są to usługi dla klientów indywidualnych jak i usługi dla biznesu. Przeszukałeś już szeroki katalog franczyz i nie wiesz jaki wybór będzie opłacalny? Propozycja prowadzenia punktu we franczyzie Ship Center może być dla Ciebie świetnym wyborem! Nie ograniczaj potencjału własnej firmy – postaw na jej rozwój, uruchom nowe oferty

Serwis oferuje tanie przesyłki kurierskie do prawie każdego miejsca na ziemi. Konkurencyjne ceny mają wpływ na wystawiane pozytywne opinie, które można przeczytać na różnych stronach.

Oferta przygotowana jest nie tylko pod ludzi indywidualnych ale także dla firm. Możliwa jest również integracja z serwisem Allegro aby pomóc sprzedającym zaoszczędzić czas.

 Siedziby firmy można znaleźć w takich miastach jak Olsztyn, Ostrowiec czy Kraków oraz wiele innych.

Cennik brokera ShipCenter.pl: link

Franczyza brokera Ship Center

placówka franczyza Ship Center

Obsługiwane firmy kurierskie:

Logo Geis Kurier Logo FedEx Kurier Logo UPS kurier Logo DHL kurier Logo DPD Kurier Logo Inpost KurierLogo Paczkomaty Inpost KurierLogo Raben kurier

ShipCenter.pl kontakt

J&S Best Solution
S.C.K. Janowski, M.Struzik, Ł.Osyra
ul.Gliwicka 51
40-853 Katowice

Adres e-mail:
[email protected]

Numery telefonów:
Tel. 537 177 000
Tel. 32 785 05 55

Godziny pracy:
8:00 – 17:00

ShipCenter.pl – Profil na Facebook