Stacja z Paczką

Jedną z najczęściej wybieranych przez klientów opcji jest odbiór przesyłki w konkretnego punktu. Taki wariant pozwala podjechać czy też podjeść po paczkę, kiedy tylko mamy czas i nie musimy czekać na przyjazd kuriera. Stacja z Paczką to również rewelacyjny pomysł na nadawanie przesyłek, które zostaną dostarczone pod wskazany adres lub też na konkretną stację paliw ORLEN. Dzięki tej ofercie można korzystać z profesjonalnych usług kurierskich przez całą dobę i wysyłać paczki gdziekolwiek chcemy oraz odbierać tak, jak mamy ochotę.

Stacja z Paczką to niezwykle wygodna usługa nadawania i odbierania paczek na wybranych stacjach paliw sieci ORLEN. Co istotne dostęp do przesyłek mamy przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Kurier Szybka Paczka to również duża konkurencja cenowa i dlatego chętnie z tej oferty korzystają i osoby indywidualne, i firmy. Bez problemu możemy nadać przesyłkę, która zostanie dostarczona do odbiorcy dokładnie tam gdzie chcemy, na stacji ORLEN lub z dowolnego adresu

Opcja kurierska Stacja z Paczką funkcjonuje na polskim rynku od 2013 roku i jest chętnie wybierana przez klientów branż e-commerce oraz logistycznych. Dzięki elastycznym zasadom nie ma konieczności zawierania umów z przewoźnikiem, a swobodny dostęp do usług sprawia, że wygodnie korzysta się z oferty kuriera Stacja z Paczką dokładnie wtedy, kiedy chcemy. Profesjonalnie przygotowane punkty nadania i odbioru gwarantują nie tylko bezproblemowy dojazd i parkowanie, ale również przechowywanie paczek w klimatyzowanych i monitorowanych miejscach. Punkty nadania i odbioru na ORLEN Stacji z Paczką to również możliwość wysyłania różnego typu przesyłek w dowolne miejsce na świecie zarówno w opcji drogowej, jak i lotniczej.

Kurier Stacja z Paczką funkcjonuje w 900 punktach ORLEN, a dzięki całodobowej otwarciu nie musimy czekać na przyjazd przewoźnika, lecz sami decydujemy, jak i kiedy odebrać przesyłkę.

Żeby wysyłać szybko i tanio na Stacji z Paczką i sprawdź ofertę brokerów Stacji z Paczką.

Strona internetowa Stacji z Paczką: stacjazpaczka.pl

 Reklama 

Szybkie zamawianie kuriera

Przesyłka

Usługi dodatkowe